Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Європа переглядає цілі по запровадженню відновлюваних джерел енергії (ВДЕ)

Вчені, міста та компанії сектору відновлюваної енергії об’єднуються для досягнення вищого рівня запровадження відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в ЄС з огляду на енергетичну кризу у нинішньому опалювальному сезоні

Зображення будинок з відновлювальними джерелами енергії У партнерстві з вісьмома іншими асоціаціями відновлюваної енергетики та міськими асоціаціями, за підтримки вчених з IPCC та провідних університетів, європейська асоціація сонячної енергетики SolarPower Europe в рамках руху «Yes to 45% RES!» (Так щодо 45% ВДЕ!) закликає членів Європейського парламенту та представників країн-членів ЄС підтримати мету щодо імплементації до 2030 року мінімум 45% виробництва первинної енергії з відновлюваних джерел.

У опублікованій на початку грудня 2021 р. спільній заяві ряду впливових асоціацій, організацій та галузевих об’єднань підкреслюється вирішальна важливість прискорення переходу на чисту енергію, щоб уникнути кліматичної катастрофи та досягнути сталості у опалюванні. Ціль щодо запровадження відновлюваної енергії в 45% у порівнянні з нинішніми 40%, запропонованими Європейською комісією у зеленій угоді (Green Deal), є найбільш економічно ефективним способом досягнення мети ЄС щодо скорочення викидів парникових газів на 55% до 2030 року і дозволить континенту показників згідно зі сценарієм Паризької угоди стримування потепління на 1,5 °С.

Вальбурга Хеметсбергер, генеральний директор SolarPower Europe, наголосила, що: «Мінімальна ціль щодо відновлюваної енергії в 45% є доступною і може бути досягнута шляхом ефективного впровадження пакету чистої енергії ЄС та впровадження політики, яка відображає наміри Європейської зеленої угоди. Ми не можемо гаяти часу щодо темпів зеленого переходу, ми повинні збільшити наші амбіції та прискорити перехід на відновлювані джерела енергії – починаючи з європейської цілі 45% ВДЕ до 2030 року».

Клер Куе, політичний директор SolarPower Europe, додала: «Крім невідкладної необхідності досягнення наших кліматичних цілей, більше відновлюваних джерел енергії принесе Європі недорогу, доступну енергію, лідерство в промисловості та мільйони «зелених» робочих місць. Недавнє соціологічне дослідження YouGov вже показує, що 68% європейців підтримують обов’язкове використання сонячної енергії у всіх новобудовах. Ми повинні мобілізувати цю громадську підтримку і заохотити європейських громадян. Сонячна батарея на дахах разом з житловими акумуляторними системами збільшать частку відновлюваної енергії та захистять пересічних споживачів енергії від стрибків цін на енергію для опалювання».

Мігель Ерреро, старший політичний радник SolarPower Europe, сказав: «Європейський сонячний сектор готовий забезпечити, щоб ЄС міг досягти принаймні 45% ВДЕ до 2030 року. Щоб досягти цього, переглянута Директива щодо відновлюваної енергії (REDIII) має сприяти розгортанню наземних сонячних батарей на наявній землі, зокрема на деградованих землях та на будівлях. На додаток до цього, REDIII має прискорити поглинання відновлюваного водню там, де пряма електрифікація неможлива, дозволяючи секторам кінцевого споживання опосередковано отримувати вигоду від сонячної електроенергії. У більш широкому плані ми повинні забезпечити, щоб індивідуальні споживачі не стикалися з серйозними адміністративними бар’єрами для встановлення сонячних батарей».

Вищий рівень впровадження відновлюваної енергетики до 2030 року є цілком реальним і необхідний Європі окрім досягнення кліматичних цілей для впровадження цілорічної енергетичної незалежності ЄС від імпорту енергоносіїв, що засвідчив нинішній опалювальний сезон з його рекордними цінами. Цьому сприятимуть прогнози щодо збільшення використання в ЄС домашніх систем накопичення та зберігання енергії більше ніж на 400% до 2025 р. із загальною ємністю 12,8 ГВт·год. Поєднання сонячних PV-систем з батарейними накопичувачами енергії (BESS) наразі вважається найбільш вдалим рішенням, що може надати індивідуальним споживачам певну ступінь автономності опалення та електропостачання навіть у зимовий період. У 2020 році в Європі було встановлено близько 140000 побутових акумуляторних систем із сумарною ємністю зберігання понад 1 ГВт·год.

Джерело: SolarPower Europe

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 794


Залишити коментар

Telegram