Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Комбіновані фільтри із магнітним сепаратором бруду – захист системи опалення

Найпростіші дії, які може здійснити споживач щодо економії та раціонального розподілу енергоресурсів – це заміна застарілого обладнання системи опалення на енергоефективне. До таких заходів також відносять встановлення високоефективних комбінованих магнітних фільтрів

Наявність повітря, металічних частинок і бруду у тепло- чи холодоносії замкненої системи може суттєво скоротити тривалість роботи обладнання, а також знизити його енергоефективність. При цьому фільтрування води перед подачею її в систему є недостатнім засобом. Тому воду необхідно фільтрувати і на етапі подачі, і на етапі циркуляції. Для цього найкраще використовувати сепаратори шламу, бруду та повітря.

Найкращим рішенням у фільтруванні теплоносія в системі опалення є використання сепараторів шламу, бруду та повітря – таких, як комбіновані магнітні фільтри Giacomini – R146C чи R145XC, які дозволяють ефективно відокремлювати розчинене у воді повітря, бруд чи металічний шлам із можливістю подальшого видалення їх із системи опалення чи подачі гарячої води.

Комбінований магнітний фільтр Giacomini R146C

Зображення Giacomini R146C

Регульований магнітний сепаратор шламу R146C на основі механічного, магнітного та гідравлічного методу очищення дозволяє ефективно відділяти розчинене у воді повітря, бруд чи металічний шлам з можливістю подальшого виведення їх із системи опалення чи охолодження.

Механічні часточки, завдяки циклонному ефекту, осідають на дно фільтра, де затримуються металевою сіткою і надалі видаляються через зливний кран. Для запобігання потрапляння в систему найдрібніших частинок бруду в нижній частині сепаратора знаходиться додатковий фільтр із неіржавіючої сталі. Металеві частинки затримуються магнітним картриджем, який виготовлений із неодиму N35H.

Поточні моделі магнітного фільтра R146C представлені з підключенням діаметром 3/4″, з розрахунком для приєднання до котлів потужністю 35 кВт, а також з підключенням 1″ - для котлів потужністю до 50 кВт. Сам фільтр має компактні розміри (141 х 126,5 х 73 мм), що дозволяє встановити його в місцях з обмеженим простором.

Основний корпус фільтра виготовляється із латуні CW617N, згідно з європейським стандартом UNI EN 12165. Для камери гідравлічної сепарації циклонного типу використовується армований нейлон РА66GF30. Сепаратор розрахований на робочий тиск 10 бар, що робить можливим його використання як в автономних, так і в централізованих системах опалення.

Варто відмітити те, що фільтр R146C має три варіанти для під’єднання до котла. Це здійснюється завдяки наявності запатентованого поворотного механізму. Регульована конструкція сепаратора дозволяє повертати фітинг пристрою на 360°, виходячи з наявної схеми розташування трубопроводів. Тому магнітний фільтр можна встановлювати як на прямий трубопровід, так і реалізувати кутову версію. Наявність кульового крана з накидною гайкою підвищує зручність та швидкість монтажу пристрою. Завдяки компактним габаритам виріб легко розміщувати в нішах будь-яких розмірів. Але слід пам’ятати, що необхідно залишити близько 50 мм вільного простору над сепаратором для зручного видалення магніту. Фільтр комплектується ручним повітровідвідником.

Відео. Конструкція, встановлення та обслуговування комбінованого сепаратора шламу Giacomini R146C

Особливістю комбінованого сепаратора R146C також є зручність в його обслуговуванні. Для того, щоб почистити фільтр, немає потреби зливати воду з усієї системи. Для цього необхідно лише обмежити циркуляцію води в сепараторі, вийняти магніт і спорожнити вміст фільтра через зливний кран внизу пристрою.

Фільтр із магнітним сепаратором бруду Gacomini R145XC

Фільтр із магнітним сепаратором бруду Giacomini R145XC

Giacomini R145XC – компактний фільтр, призначений для забезпечення монтажу в будь-якому положенні (вертикальному, горизонтальному або нахильному). Завдяки комбінованій дії магніту та великого металевого фільтра дозволяє ефективно усунути істотний бруд, присутній в гідравлічному контурі, чим зменшує кількість необхідних втручань для технічного обслуговування системи опалення.

Потік води надходить до фільтра-сепаратора бруду з обраного вхідного отвору (вхідний отвір, який не використовується, повинен бути закритий ковпачком) і проходить через металевий фільтр, який допомагає відокремлювати частинки. Домішки, захоплені фільтром-сепаратором бруду, можна згодом за необхідності усунути, видаливши пластиковий картридж фільтра.

Компактний фільтр R145XC має зменшений внутрішній гідравлічний опір, що підвищує енергоефективність системи в цілому. Всередині пристрою є високоефективний магніт (магнітна потужність 13000 гаусів) для утримання металевих часток. Компактний фільтр R145XC можна встановлювати безпосередньо біля котла в різних положеннях. У комплект також входить штуцер G 3/4 "F, який можна використовувати для підключення виходу фільтра безпосередньо до настінного котла.

Фільтр-сепаратор бруду бажано встановлювати на зворотному контурі системи опалення, щоб захистити котел від забруднення через частинки, присутні в трубах. Перед введенням в експлуатацію необхідно закрити невикористаний вхідний отвір фільтра-віддільника бруду за допомогою кришки, що постачається. Фільтр-віддільник бруду можна встановити в будь-якому положенні, за винятком установки «картридж вгору».

Фільтр можна почистити, не зливаючи робочу рідину з системи, за умови, що в пристрої немає потоку (система вимкнена). Для цього він оснащений вбудованими запірним кульовим краном і зворотним клапаном. Кульовий кран можна закрити, повернувши ручку, чим зупинити потік води через прилад. Цим самим забезпечується компактність, зручність, повна функціональність та продуктивність пристрою на новому рівні.

Відео. Конструкція, технічі характеристики та встановлення магнітного сепаратора шламу Giacomini R145XC

Магнітний фільтр з трьома типами очищення R146C та компактний фільтр із магнітним сепаратором бруду R145XC оснащені високоефективним магнітом, який дозволяє швидко вловлювати металеві частинки і відділяти їх від потоку води. Це додатковий тип очищення, який підсилює дію металевої конструкції фільтрів, і робить такі сепаратори незамінними для систем опалення та котлів, продовжуючи їх термін експлуатації на довгий період часу. Наявність поворотного механізму та легкий монтаж фільтрів у будь-якому положенні дозволяє встановлювати їх в системах будь-якої конфігурації без просторових обмежень.

Магнітні фільтри в Україні пропонує офіційний представник італійської компанії Giacomini – компанія «А-Кваттро».

«А-Кваттро»

м. Ужгород, вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
www.giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 593

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram