Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Медиа-ресурс Air Water Therm

Наші можливості щодо просування ваших рішень та обладнання:


Соціальні мережі


Facebook Instagram Youtube Telegram
Щоденне зростання читацької аудиторії;
Активне поширення інформації у тематичних групах

Web site

> 13 800 відвідувачів на місяць, для яких цікавий ринок HVAC


Друкований журнал

5000 екземплярів за випуск;
6 випусків на рік


Offline інфо поле

26 виставок ( весняні та осінні) по території України;
конференції;
СемінариНаша цільова аудиторія:Проектувальники

Монтажники HVAC

Будівельники

ОСББ

Продавці HVAC

Користувачі HVAC


Наші сильні сторони:Ми працюємо на ринку HVAC з 2003 року. Використовуйте наш досвід та творчий підхід, щоб донести споживачам ваші унікальні продукти та рішення.


Це наші професіонали журналісти та запрошені експерти, які пишуть технічні, аналітичні та PR-статті на актуальні теми, у тому числі й за вашими матеріалами.


Ми любимо справу, якою займаємося. Наш колектив за ефективність у новому прояві, якби вона була енергетичною, рекламною, а тим більше інформаційною.Ми розуміємо, наскільки важливо мати можливість оцінити ваші інвестиції в рекламу. Редакція надасть звіт щодо вашої рекламної кампанії.


Telegram