Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Унікальна пропозиція для монтажників

Чи не кожний монтажник систем опалення та водопостачання хоча б раз стикався з потребою якісного зворотного зв’язку з виробником необхідного для встановлення продукції. Компанія «ГЕРЦ Україна» представляє якісно новий рівень комунікації, і пропонує унікальну можливість стати членом «Клубу професійного інсталятора»

Herz_Armaturen_KPI Основною метою Клубу є надання всебічної підтримки учасникам у вигляді висококваліфікованих консультацій під час проектування об’єктів, монтажу та виконання пусконалагоджувальних робіт енергоефективних систем HERZ. Члени «Клубу професійного інсталятора» отримують змогу постійно покращувати базу знань згідно з передовими європейськими стандартами та рекомендаціями. Для цього відбуватимуться спеціалізовані курси та майстер-класи, а також будуть організовуватись екскурсії на заводи з виготовлення приладів та обладнання HERZ.

Як стати учасником Клубу?

Herz_Armaturen_KP4 Перш за все, необхідно заповнити форму на сайті компанії, вказавши свою контактну інформацію та відповівши на ряд питань. Далі необхідно пройти дводенний курс навчання, під час якого будуть розглянуті як теоретична, так і практична сторони інсталяції продуктів HERZ. За підсумками теоретичної частини буде проведено тестування. Членами клубу зможуть стати лише ті, хто був присутні на семінарі протягом двох днів навчання, а також успішно пройшов тестування.

Які додаткові переваги від членства в Клубі?

Herz_Armaturen_KP3 Після проведеного навчання та успішно складеного тестування учаснику «Клубу професійного інсталятора» буде вручено сертифікат, який підтверджуватиме статус члена клубу, а також іменну клубну картку. Остання дозволить власнику стати учасником програми лояльності від компанії «ГЕРЦ Україна», та отримувати додаткову вигоду для придбання її продукції. Але це ще не все: контакти членів клубу будуть розміщені на офіційному сайті компанії в розділі «Авторизовані інсталятори HERZ», а інформацію про успішно реалізовані проекти буде публікуватись в офіційних ресурсах «ГЕРЦ Україна». Таким чином, кожний учасник Клубу зможе заявити про себе серед широкої цільової аудиторії, а також здобути визнання у професійних колах.

Herz_Armaturen_KPI2 Не пропустіть свій шанс приєднатися до об’єднання висококваліфікованих майстрів у сфері проектування та монтажу систем опалення та водопостачання. Заповнюйте анкету зараз, і вже незабаром про вас може дізнатись уся країна!

Найближчі дати навчання в рамках «Клубу професійного інсталятора» проходити в Києві:
12-13 березня/14-15 березня в київському офісі «ГЕРЦ Україна» (вул. Митрополита А. Шептицького 10, оф 168).

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!


Повернутись до списку статей «Технології компанії HERZ»

Переглянуто: 2 467


Залишити коментар

Telegram