Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Дизайнерська арматура HERZ серії DE LUXE – естетика підключення радіаторів

Для сучасних систем опалення та водопостачання обов’язковою складовою є надійність, ефективність та зовнішній вигляд. Пошук гармонійних та ідеальних рішень ґрунтується на поєднанні таких компонентів системи, як естетичність, оригінальність, вартість життєвого циклу виробу та його функціональність. Усіма цими властивостями характеризується арматура серії DE LUXE виробництва австрійської компанії HERZ

Коли ми говоримо про систему опалення у розрізі естетики приміщення, то найчастіше маємо на увазі її найбільш видиму частину – радіатор. Головною функцією цієї частини завжди була здатність нагрівати повітря у приміщенні. З часом набір функцій таких систем розширився, а фантазія дизайнерів знайшла втілення у їх зовнішньому вигляді – відповідно, радіатор «вийшов з-за штори» і став частиною декору. Все більш важливою стає здатність не лише виконувати свою функцію, але й радувати око, створюючи комфорт та красу.

Зображення дизайн радіатор для опалення приміщення Дизайнерські радіатори увійшли в життя з урахуванням сучасних інновацій у галузі опалення – вже немає потреби ховати їх у підвіконних нішах, обмежуючи тепловіддачу та займаючи корисну площу. Сучасні елементи підключення додають можливостей для довільного розміщення та створення гармонії простору.

Опалення приміщення – це не тільки радіатор

Можна підібрати різні типи дизайнерських радіаторів – залежно від потреб власника чи ідеї дизайнера. Трубчасті моделі – ефектні конструкції з поєднання різних труб, різного розміру, довжини та форми, що можуть мати як горизонтальне, так і вертикальне розташування, а також різноманітну палітру відтінків, яка використовується при фарбуванні. Для оформлення просторів у стилі хай-тек, арт-хаус чи лофт доцільним буде використання панельних радіаторів, які цілком можуть стати елементом, навіть центром композиції, або ж злитися з загальним інтер’єром. Секційні моделі стануть частиною великих просторів, розкішних гостьових кімнат чи класичних приміщень, при цьому чудово справляючись зі своїм основним функціоналом – опаленням.

Незалежно від того, який тип радіатора використовується для опалення, потрібно враховувати той факт, що навіть найкращий виріб не є самодостатньою і ефективною системою, адже для сучасного елементу опалення важливими є особливості підключення та регулювання. У такому випадку, використання відповідної арматури, вузлів підключення та регулювання має важливе значення для цілісності усієї картини.

До недавнього часу усі функціональні арматурні вузли не розглядалися як елементи декору чи частини усієї композиції. Максимальна утилітарність, направлена на виконання своєї головної місії – подачі та регулювання теплоносія зводилася до невибагливих форм та простого кольору виконання.

Тенденція до застосування індивідуалізованих рішень, потреба у широкому вираженні своїх уподобань завдяки сучасним технологіям, знаходить відображення в пошуку нестандартних рішень та додаткових пропозиціях своїм клієнтам. Саме це було мотивацією для створення колекції дизай

Естетика дизайнерських комплектів DE LUXE для підключення та регулювання від австрійського виробника радіаторної арматури компанії HERZ.

Класична елегантність Porsche Design у виробах HERZ DE LUXE

Бренд HERZ є одним з провідних серед виробників радіаторної арматури, що зарекомендував себе надійним партнером у багатьох галузях індустрії інженерних комунікацій.

Зображення арматура герц Оскільки пріоритетами компанії HERZ Armaturen є постійний розвиток, європейська якість та дизайн виробів, то у співпраці з відомим дизайн-бюро «Porsche Design GmbH», заснованим Фердинандом Александером Порше (1972 р.), було створено нове покоління термостатичних головок DESIGN (9230 ТА 9260). Термостати використовуються як базова модель для клапанів колекції HERZ DE LUXE. Ця серія підходить для монтажу на клапани інших виробників.

Дизайнерська фірма засновника легендарного Porsche 911 запозичила певні характеристики своїх виробів зі світу авто: наприклад, увагу до функціональності та ергономіки, чіткі вказівники для керування, використання надійних конструкційних матеріалів та широкої гами кольорів. Тому вироби з дизайном від Porsche часто є символом функціонального та пуристичного дизайну, який вражає технічними інноваціями та майже непідвладний модним тенденціям.

Комбінація елементів, як тренд 2020 року – шлях до гармонії в інтер’єрі

Компанія HERZ пропонує своїм клієнтам варіативність комплектів підключення та налаштування, аксесуарів та декоративних елементів для радіаторів серії DE LUXE. Це не тільки розширює простір для творчого підходу в облаштуванні приміщень, а й забезпечує надійну роботу різних видів систем.

Серія HERZ DE LUXE представлена універсальними моделями термостатичних клапанів TS-90, запірними прохідними та кутовими клапанами з попереднім налаштуванням, а також термостатичними клапанами TS-98-V з плавним налаштуванням.

Зображення DE LUXE 3000 та DE LUXE TS-3000 Ідеальним рішенням для елегантного нижнього підключення радіаторів є застосування вузлів DE LUXE 3000 (для радіаторів з вбудованим термостатичним клапаном) та DE LUXE TS-3000. Одномісні чотириходові клапани DE LUXE VUA надають можливість використання другого отвору підключення для встановлення електронагрівача (ТЕН). Термостатичні клапани у виконанні для двотрубних систем мають опцію попереднього гідравлічного налаштування. Сервісне обслуговування та заміна термостатичних букс під тиском реалізується за допомогою ключа HERZ-Changefix.

Відео. Як застосовувати ключ HERZ-Changefix

Запірні та термостатичні клапани, вузли підключення для радіаторів HERZ DE LUXE гармонійно поєднуються з термоголовками цієї ж серії.

Одним з трендів поточного року в облаштуванні просторів залишається комбінація кращих рис скандинавських та японських традицій (стиль japandi – назва від поєднання japan + scandi):

  • лаконічність форм;
  • максимальна функціональність;
  • кольорова гама з яскравими акцентами;
  • мінімум додаткового декору – акцент на безпосередні елементи простору.

Тому для скандинавського напрямку буде доцільним використання класичних хромованих та білих елементів DE LUXE. В той же час для завершеності східного стилю вводяться певні кольорові теплі відтінки, що створює естетику в приміщенні – пергамон, каліпсо, ультрамарин RAL 5002, червоний рубін RAL 3003, блакитний RAL 5005 або жовто-золотий RAL 1004. Для замовлення доступні 18 різних кольорових відтінків серії.

Зображення дизайнерські термоголовки Дизайнерська серія арматури HERZ DE LUXE органічно поєднується з сучасними трендами в галузі облаштування оселі та робочих приміщень, які сконцентровані на постійному пошуку гармонії для людини – незалежно від того, мешкає вона в великому приватному будинку, чи в компактній міській квартирі.

Тренди нового сезону окреслюють засоби, з допомогою яких можливо досягти цієї гармонії – прості, але привабливі форми, природні кольори та сучасна функціональність, що робить обігрів приміщення не тільки ефективним, а й естетично досконалим.

ДП «ГЕРЦ УКРАЇНА»

02002, м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10, офіс 168 (4-й поверх),
Тел. +38 044 290-46-80
E-mail:office@herz.ua
www.herz.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!


Повернутись до списку статей «Технології компанії HERZ»

Переглянуто: 3 958


Залишити коментар

Telegram