Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Магнітний фільтр для котла HERZ

Зображення магнітний фільтр Герц 1 1125 02 Компанія HERZ Armaturen представила магнітний фільтр для опалювального котла 1 1125 02. Він призначений для відділення механічних домішок, зокрема, часток іржі, що містяться в системі. При цьому поєднання кульового крана і зворотного клапана дозволяє обслуговувати фільтр без зливу теплоносія, за рахунок перекриття потоку.

Корпус виготовлений з штампованої латуні марки CW617N, відповідно до європейських вимог EN 12165. З аналогічного матеріалу випускається і шпиндель. Ущільнення – з EPDM. Матеріали фільтруючого елементу і зворотного клапана: нержавіюча сталь і сополімер поліоксиметилен Hostaform. В якості основного фільтруючого конструктивного елемента, що уловлює залізовмісні забруднення, застосовується неодимовий магніт. Діаметр приєднання – DN20. Основні робочі параметри: номінальний тиск – 10 бар; максимальна температура – 90˚C. В якості теплоносія може використовуватися як вода, так і розчини етилен- або пропіленгліколю з концентрацією 25–50%.

Магнітний фільтр монтується на вхідну трубу в горизонтальному положенні. Ущільнення різьбових з'єднань здійснюються відповідним матеріалом (сантехнічна нитка, тефлонова стрічка, паста-герметик). Габаритні розміри пристрою – 128×82 мм.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!


Повернутись до списку статей «Технології компанії HERZ»

Переглянуто: 4 248


Залишити коментар

Telegram