Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Співпраця в освітній галузі «ГЕРЦ Україна» та ПолтНТУ

У рамках Фестивалю науки, який було напередодні відкрито у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка 13 квітня 2017 року, була проведена відкрита мультимедійна лекція-семінар разом з представниками українського представництва концерну HERZ («ГЕРЦ УКРАЇНА», м. Київ) для студентів спеціальностей «Теплоенергетика», «Теплогазопостачання і вентиляція» та «Екологія, охорона навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів» на тему «Продукція та системи HERZ для енергоефективних систем тепло- та холодопостачання»

HERZ2 На лекції виступили представники фірми, а саме: технічний директор компанії «ГЕРЦ УКРАЇНА» –І.В. Засєдатєлєв та регіональний торгово-технічний представник –О. С. Міщан.

У свій час, у рамках зазначеної співпраці, компанія «ГЕРЦ УКРАЇНА» передала в лабораторію кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики у безкоштовне використання студентам та аспірантам обладнання для влаштування стенда для проведення лабораторних робіт і наукових досліджень.

Ескіз-проект стенда під час виконання свого дипломного проекту здійснив колишній випускник кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики, а нині інженер одного з підрозділів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Денис Цаплін.

Окрема подяка від колективу кафедри за технічну підтримку при проведенні пусконалагоджувальних робіт на стенді полтавській фірмі «Де БЮТ», яку зараз очолює колишній співробітник кафедри Ю.О.Буцький.

Монтаж лабораторного стенда виконали колишні випускники кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики Роман Крупко та Юліан Данильченко, які зараз працюють в м. Полтаві за фахом і займаються пусконалагоджувальними роботами в галузі теплопостачання та опалення.

Під час зустрічі технічний директор фірми «ГЕРЦ УКРАЇНА» І.В. Засєдатєлєв запропонував продовжити співпрацю шляхом стажування студентів кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики в навчальному класі, розташованому в центральному офісі фірми в м. Києві за програмою «Академія HERZ».

HERZ3Обладнання планується використовувати у навчальному процесі, для практичного вивчення сучасних систем розподілу теплоти та проведення лабораторних робіт з курсу “Джерела теплопостачання промислових підприємств”, а також наукових досліджень магістрів та аспірантів кафедри.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!


Повернутись до списку статей «Технології компанії HERZ»

Переглянуто: 2 753


Залишити коментар

Telegram