Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Клуб Професійного Інсталятора HERZ

БезымянныйКлуб професійних інсталяторів – програма лояльності для інсталяторів, основною метою якої є створення елітної мережі професійних інсталяторів, кваліфікація яких відповідає високим вимогам і очікуванням кінцевих споживачів щодо якісного монтажу сучасних інженерних систем HERZ

Учасником «Клубу професійних інсталяторів» (КПІ) може стати кожен інсталятор, який має практичні навики та професійно виконує монтаж систем опалення та водопостачання.

Учасники клубу КПІ отримують європейську базу знать та практичних навичок, приймають участь у регулярних навчаннях та майстеркласах, беруть участь у поїздках на виробництва HERZ, завдяки програмі лояльності накопичують бали та завжди цікаві практичні нагороди.

Основні переваги участі в «Клубі професійних інсталяторів» HERZ:

• Спеціалізовані теоретичні, практичні навчання та майстер-класи;
• Технічна та маркетингова підтримка;
• Накопичувальна програма знижок та бонусів*;
• Розміщення в переліку рекомендованих інсталяторів;

Стати учасником Клубу КПІ надзвичайно просто!

КРОК 1

Заповнити заяву на вступ до клубу на сайті herz.ua, або надіславши на електронну пошту свої координати: e-mail: kpi@herz.ua або зателефонувавши регіональному представнику HERZ у Вашому регіоні.

КРОК 2

Пройти та успішно закінчити спеціалізований курс теоретичних та практичних навчань, організованих ДП «ГЕРЦ Україна».

КРОК 3

Отримати картку та сертифікат авторизованого інсталятора HERZ та учасника Клубу! Регулярно проводити монтаж сучасних інженерних систем HERZ та отримувати усі привілеї та переваги від участі в Клубі КПІ.

Запрошуємо і Вас приєднатись до професійної групи інсталяторів HERZ!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!


Повернутись до списку статей «Технології компанії HERZ»

Переглянуто: 2 611


Залишити коментар

Telegram