Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Новий тепловий насос «повітря-вода» Bosch Compress 3000 AWP: комерційний, потужний, ефективний

У 2023 році Bosch Home Comfort представила в Україні новий комерційний тепловий насос типу «моноблок» – Bosch Compress 3000 AWP

Bosch Home Comfort має велике портфоліо реалізованих проєктів у сфері опалення, в тому числі з використання відновлювальних джерел енергії. Новий комерційний тепловий насос типу «моноблок» – Compress 3000 AWP, вдало доповнює продуктову лінійку компанії, ефективне рішення для комерційний об’єктів або великих будинків.

Зображення Bosch Compress 3000 AWP

Тепловий насос Compress 3000 AWP: досконала гнучкість рішень

Теплові насоси Bosch Compress 3000 AWP доступні у потужності від 16 до 59 кВт (A7/W35), з можливістю об’єднання до 16 блоків у каскаді із загальною потужністю каскаду до 944 кВт. Крім того, існує можливість встановлення Compress 3000 AWP як єдиного джерела тепла або у комбінації з традиційною системою опалення. Доповнює гнучкість можливість встановлення обладнання з багатьма варіантами гідравлічної обв’язки та вибором додаткових захисних аксесуарів для розміщення теплового насосу на узбережжі водойм та/або в сейсмонебезпечних регіонах. Таким чином, Compress 3000 AWP може стати ідеальним рішенням для різних застосувань.

Тепловий насос Compress 3000 AWP: оптимальні робочі характеристики та підтверджена ефективність

Тепловий насос Compress 3000 AWP має клас енергоефективності опалення A++, високі показники коефіцієнта енергоефективності (EER) до 3,1 (A35/W7) та сезонного коефіцієнта ефективності (SCOP) до 4,41 (A7/W35). Compress 3000 AWP дозволяє знизити енергоспоживання завдяки можливості постійного регулювання швидкості компресора відповідно до наявних потреб, а це мінімізує неефективне споживання енергії. Крім того, тепловий насос забезпечує постачання гарячої води для побутових потреб з температурою до 60°C при А-4 та надійно працює при зовнішній температурі -20°C для обігріву приміщень.

Сталі рішення стають простими

Тепловий насос Compress 3000 AWP працює на холодоагенті R32 з низьким потенціалом глобального потепління (GWP) 675, він стане надійним рішенням, яке дозволить комерційним компаніям досягти поставлених цілей зі зниження вуглецевих викидів. Додатково на вибір замовника, можлива його інтеграція в систему управління будівлею, що дозволить спеціалістам з обслуговування будівель відстежувати показники енергоспоживання. Тепловий насос Compress 3000 AWP сумісний з системою управління, що може забезпечити керування температурою у всіх зонах будівлі та дозволить створити комфортні умови
для всіх, хто знаходиться в будівлі.

Ключові характеристики Bosch Compress 3000 AWP:

 • моделі потужністю від 16 до 59 кВт;
 • тип теплового насосу – моноблок;
 • тип компресора у моделях 16-41 кВт: роторний інвертор;
 • тип компресора у моделях 53-59 кВт: спіральний інвертор;
 • можливість каскадування до 16 приладів;
 • тип хладону: R32;
 • клас енергоефективності (ErP) в режимі опалення: А++;
 • сезонний коефіцієнт ефективності опалення (SCOP) у режимі A7/W35 до 4,41;
 • коефіцієнт енергоефективності охолодження (EER) у режимі A35/W7 до 3,1;
 • діапазон робочих температур від - 20°C до 48°C;
 • максимальна температура подачі при зовнішній температурі -4°C: 60°C;
 • встановлення за мінімальний час та легкий доступ для технічного обслуговування.

Відео. Новинки BOSCH HOME COMFORT на Install Fest 2023

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 602

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram