Мерч AW-Therm інтернет магазин

ARISTON THERMO GROUP. Що? Куди? Навіщо?

Ми, «Арістон Термо Україна», продовжуємо знайомити Вас, читачів журналу AW-Therm, з нашою групою компаній

Зображення логотип ARISTON THERMO GROUP Як зазначалося в минулому номері журналу, енергозбереження та енергоефективність надзвичайно актуальні теми як для нас, так і для всього людства. Тому сьогодні ми ознайомимо Вас з фактами, що ми зробили, куди ми прямуємо. Тоді відповідь на запитання «Навіщо?» досить очевидна.

СО2 – один з газів, що створює парниковий ефект, і головний газ, на концентрацію якого в атмосфері впливає людство. Дослідження показали, що левова частка цього впливу це є СО2, він згенерований у результаті згоряння палива. Мінімізація викидів цього газу – одна із головних задач сьогодення.

Сьогодні, парниковий ефект та його наслідки загрожують радикально змінити світ. Ось декілька прикладів, що саме загрожує відбутися: ріст рівня океану загрожує затопити цілі міста та зробити їх непридатними для життя, ріст середньої температури на планеті спричинить збільшення лісових пожеж, що додатково збільшить рівень СО2 внаслідок горіння... Вслідкувати зміни можна вже сьогодні. Найпростіший приклад – Арктика. Помітні зменшення льодовикових мас вже помітно збільшили рівень світового океану. Більш того, в минулому році дослідники зафіксували там рекордно теплу зиму. Зазвичай місцева температура в регіоні (жовтень-березень) тримається на позначці мінус 20 градусів Цельсія. В цьому ж році 24 лютого температура не опускалася нижче 0. Варто відзначити, що в лютому температура в Арктиці була вище, ніж в Європі.

В період з 1880 до 2015 року середня температура на планеті Земля зросла, приблизно на 1.1 градус Цельсія, а 2015 - 2018 роки поставили рекорди температури за всю історію спостережень. Хоча, якщо замислитися, 1.1 градус, наче не багато, але саме воно і спричиняє масове таїння снігу та льоду.

Розчинений вуглекислий газ підвищує кислотність океану, що в майбутньому може загрожувати кораловим рифам, рибальству та іншим природнім ресурсам, важливим для людства сьогодні.

Зображення зовнішній блок повітряного теплового насосу Арістон Високоефективні технології Arisotn Thermo Group дозволяють розрахувати середньорічну економію енергії для кожного домогосподарства (середній діапазон загального енергоспоживання на домогосподарство: 17.000 кВт·год / рік; підігрів води 1.300 кВт·год / рік – для «середніх» профілів споживання і 2.500 кВт·год / рік – для «великих» профілів. Джерело: «Євростат») з урахуванням середньої енергії споживання (для неєвропейських країн середня ефективність була знижена на 15%. Джерело: «Євростат»). Оцінка до 2022 року базується на прогнозах обсягів продажів, здійснених компанією Marketing Intelligence.

Отже, загальна зекономлена енергія за допомогою обладнання Ariston Thermo Group у 2018 році сягнула 1,13 ТВт·год. У 2019 році очікується ріст до 2,33 ТВт·год. До 2022 року – 5,77 ТВт·год.

Зображення Ariston Lydos Hybrid

У 2018 році уникнули шкідливих викидів СО2 у розмірі 220.142 т. до 2022 року очікується збільшення цього показника до 3.388.467 т.

Ці показники можна привести до еквіваленту – кількість дерев, які необхідно було б висадити, щоб вони змогли поглинути відповідну кількість СО2: у 2018 році 18.345.144, до 2022 року 282.372.279 одиниць.

Одне дерево може поглинути, в середньому, близько 12 кг СО2 на рік.

Можливо навіть конвертувати кількість дерев у гектари лісу, приймаючи до уваги, що 1 гектар землі може вмістити приблизно 1000 дерев. Відповідно 2018 року необхідно було б заповнити 18.345 гектарів лісу. У 2022 році – 282.372 гектарів.

Зображення конденсаційний котел Арістон Ще один еквівалент – викиди, згенеровані автомобілями. У 2018 році енергозбереження Ariston Thermo Group можна порівняти із видаленням із атмосфери викидів 52.415 одиниць середніх машин (наприклад Fiat Punto), кожна з яких проїхала 30.000 км.

Подивившись на величину збережених енергоресурсів та наведені еквіваленти, можна з повною впевненістю сказати, дійсно – підтримувати енергоефективний комфорт для всіх вже не є чимось фантастичним, а реальність з певними успіхами, розвиваючі які, можливо забезпечити комфортне життя на планеті не тільки для сотень поколінь людства, а ще й для безлічі видів рослин та тварин, життю яких загрожують глобальні кліматичні зміни.

Тож запрошуємо Вас внести свій вклад у майбутнє, обираючи високоефективне та енергозберігаюче обладнання ARISTON, що представлено в Україні конденсаційними котлами серії ONE з ККД до 98.9%, тепловими насосами спліт-архітектури Nimbus S Net з показником СОР до 5.25 (А7/W35), енергоефективним побутовим електричним водонагрівачем з технологією теплового насоса Lydos Hybrid, що належить до класу енергоефективності «А», та тепловими сонячними колекторами. Обрання саме енергоефективного обладнання та/або обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії не тільки сприяє зменшенню шкідливих викидів в атмосферу, а й зменшує Ваш щомісячний рахунок за газ чи електроенергію. На прикладі конденсаційних котлів ця економія заключається в двох факторах: явище економайзера (використання теплоти димових газів для попереднього підігріву води, що подається в основний теплообмінник котла зі зворотнього контура) та використання вивільнення теплової енергії під час конденсації молекул води. І навіть якщо конденсація не відбувається, ефект економайзера все ще присутній, що робить конденсаційні котли більш ефективними в роботі ніж традиційні, навіть у високотемпературних системах.

Зображення Sensys Net та Cube S Net Ще одним чинником ефективності обладнання є Wi-Fi функціонал, який можливо забезпечити додатковими аксесуарами, такими як Sensys Net та Cube S Net. Також, цей функціонал вже є вмонтовано в котли Alteas ONE Net, Genus ONE Net та всі теплові насоси Nimbus S Net. Цей функціонал дозволяє як додатково заощадити, так і бути повністю впевненим у обладнанні завдяки функціям дистанційного сервісного обслуговування.

ТОВ «АРІСТОН ТЕРМО УКРАЇНА»

Тел.: +380 44 496-25-18 (секретар)
Тел.: +380 44 496-25-15 (сервіс)
www.ariston.com/ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 087


Залишити коментар

Telegram