Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Історія успіху компанії Heat-PEX Україна

Компанія «Виробнича фірма «Хітпекс Україна» – відомий та надійний виробник та постачальник поліетиленових труб і фітингів на інженерному ринку України, розпочала свою історію з 2014 року

Початок шляху компанії«ВФ Хітпекс Україна» був складним, але він вирізнявся наполегливістю та вірою у власні можливості. Від становлення, як невеликий виробник до перетворення в ключового учасника інженерної галузі, кожен крок був направлений на досягнення високих стандартів якості та інноваційного підходу.

Зображення Олександр Хіміч

Хіміч Олександр Якович, генеральний директор «ВФ Хітпекс Україна»

Виробнича фірма «Хітпекс Україна»– виробник унікальної високоякісної системи для водопостачання та опалення на основі труби з поперечно зшитого поліетилену PE-Xa та PEX-AL-PEX і фітингів з натяжною гільзою для водопостачання, радіаторного опалення і «теплої підлоги». Компанія вийшла на ринок в непростий та кризовий для країни час, але сумнівів не було, що система Неаt-РЕХ знайде свого покупця і завоює довіру спеціалістів!

Вже за декілька років колектив «Хітпекс Україна» зміг довести, що система Нeat-РЕХ відповідає найвищим вимогам і за своїми характеристикам ідеально підходить для використання в українських системах тепло- і водопостачання. Сьогодні з впевненістю можна сказати, що ця система завоювала увагу фахівців завдяки високій надійності, простому монтажу та експлуатації в поєднанні з привабливою ціною.

Системи Heat-PEX

В 2018 році компанія зробила величезний крок вперед, презентувавши нову лінійку фітингів Evolution, які розроблені спільно з іспанськими партнерами і виробляються на обладнанні компанії Heat-PEX на заводі в Іспанії. Восени 2019 року в лінійці зʼявилися латунні фітинги, які дублюють фітинги із PPSU. Завдяки цьому, система Heat-PEX Evolution стала єдиною універсальною системою на українському ринку, яка пропонує монтажникам вибір матеріалу фітинга.

Зображення трубопроводи Evolution

Система Heat-PEX Evolution

Відео. Як змонтувати трубну систему з насувної гільзи

@awtherm Фітинги з PPSU (пластику) чому не можна використовувати монтажну піну ♬ Lovely - Sarah ☪︎

Відео. Помилки з монтажу фітингів з PPSU

А в 2020 році запроваджена ще одна сучасна універсальна лінійка фітингів Fast&Easy. Вона є найшвидшою в монтажі серед систем Heat-PEX. Для виконання з'єднань потрібен лише один інструмент та одна дія – розширення труби разом із обтискним кільцем. Система Heat-PEX Fast&Easy складається із двох видів труб, розрахованих на тиск 6 та 10 бар, та одного універсального виду фітингів.

Зображення трубопроводи Fast&Easy

Система Heat-PEX Fast&Easу

Наступна система Heat-PEX Comfort пропонує широкий вибір матеріалів для поверхневого опалення та охолодження, в тому числі для систем «тепла підлога» і «теплі стіни». Високоякісні труби зі зшитого поліетилену РЕ-Ха з антидифузійним шаром EVOH і первинного полімеру PE-RT є одними з найкращих зразків європейських труб для теплої підлоги. До складу системи входять пластикові колектори (моноблочні та модульні), сталеві колектори, а також додаткові матеріали та обладнання для монтажу.

Зображення трубопроводи Comfort

Система Heat-PEX Comfort

Асортимент системи постійно розвивався, з’являлися нові позиції, які у 2021 році виокремилися в лінійку Heat-PEX Armature, що включає шарові крани та різьбові фітинги нового покоління, які виробляються методом гарячого штампування та мають гальванопокриття із нікелю для більшої корозостійкості. Запірно-регулювальна арматура виробляється під власним брендом на італійських заводах.

Компанія «ВФ Хітпекс Україна» знаходиться в постійному розвитку, поступово, але впевнено йде до поставленої мети - стати одним з лідерів галузі, не тільки українського, а й європейського масштабу. Партнерами стали великі забудовники, а дилерська мережа постійно зростає.

Серед тих, хто вже відчув на собі переваги продукції бренду Heat-Pex, мешканці житлових комплексів у м. Києві та передмісті – «Кришталеві джерела», «Берестейський», «Русанівська гавань», «На провулку Моторний», «Патріотика», «Європейське місто», «Озерний гай», «Ярославичі», «Seven», «Gloria Park»; а також одеського ЖК «Омега», вінницького мікрорайону «Поділля» та багато інших. Також об'єктами, де встановлені трубопроводи Heat-Pex, є мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s, ТРЦ «Поділля-Сіті» (м. Вінниця), Клініка репродуктивної медицини ім. Академіка В. І. Грищенка (м. Харків) та інші.

Зображення  Житловий квартал «Європейське місто»

ЖК «Європейське місто»

Зображення ЖК «Омега»
ЖК «Омега»

Зображення ЖК «Seven»
ЖК «Seven»

Зображення  ЖК «Берестейський»

ЖК «Берестейський»

Дякуємо тим забудовникам та монтажникам, хто вже сьогодні обрав систему Heat-PEX, а всіх інших запрошуємо до співпраці.

Вибір Heat-РЕХ - це РАЗ І НАЗАВЖДИ!

«ВФ ХІТ-ПЕКС УКРАЇНА»

03067, м. Київ, вул. Олексія Тихого, б. 104, оф. 309
Телефони:
Київстар: 098 022-3009
Водафон: 099 022-3009
E-mail: info@heat-pex.ua
www.heat-pex.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 223


Залишити коментар

Telegram