Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Конденсацiйнi котли Ariston ONE із датчиками CUBE

К. Волчинський

Другий рік поспіль на фестивалі монтажників Install Fest у Києві італійська компанія Ariston Thermo презентує свою нову продукцію. Якщо торік це були теплогенератори серії X, то на нинішньому заході, який відбувся у квітні, – настінні конденсаційні газові котли ONE Series у поєднанні з новим поколінням аксесуарів дистанційного керування і терморегуляції CUBE

У травні 2018 року компанія Ariston Thermo планує представити весь модельний ряд нової лінійки теплогенераторів, а саме: Alteas ONE Net, Genus ONE Net, Clas ONE.

Двоконтурні котли пропонуються тепловою потужністю до 24, 30 та 35 кВт. ККД – до 109,8%. Передбачена робота як у низькотемпературному (20/45°С), так і у високотемпературному (35/82°С) режимах опалення.

Температура в контурі ГВП: 36–60°С. Котли забезпечують підігрів до 20 л/хв санітарної води (при ΔТ 25°С).

Ступінь захисту котлів становить X5D, а споживана електрична потужність у моделях Alteas ONE та Genus ONE – 80-91 Вт, в Clas ONE – 104-115 Вт.

З такого невеликого огляду деяких основних теххарактеристик можна зробити висновок, що всі теплогенератори (вiдео. 1) забезпечують ефективне та надійне опалення в різних системах, із забезпеченням максимального комфорту користувачів.

Вiдео. 1. Настінні газові конденсаційні котли серії ONE, Ariston

При розробці нової серії котлів, були взяті до уваги побажання партнерів та клієнтів. А саме, зсередини котел має нові звукоізоляційні панелі, завдяки яким його робота дійсно майже непомітна. Між теплообмінником та патрубком димовидалення було встановлено спеціальний елемент, що збирає конденсат та будь-яку іншу вологу, яка раніше потрапляла з патрубка димовидалення на теплообмінник, та перенаправляє його в сифон. Нові фіксатори для передньоїпанелі керування надійно закріплюють її до котла. Все це у поєднанні із покращеним доступом до розширювального бака та моноблочній структурі котла значно спрощують його обслуговування та установку.

До того ж, вони оснащені інтелектуальним керуванням. Розглянемо більш детально, що все& це означає.

Від теплообмінника – до смартфона

Серцем конденсаційної технології Ariston ONE є запатентований теплообмінник XTRATECH. Він гарантує надійне опалення, а також забезпечує необхідну потужність обладнання. Новий профіль труб теплообмінника (рис. 2) додає ефективної площі теплообміну, а збільшений переріз поліпшує циркуляцію теплоносія. У сумі це дає кращу продуктивність.

Зображення теплообмінників конденсаційних газових котлів Ariston ONE Рис. 2. Порівняння теплообмінників

Котли забезпечують максимальний комфорт з повним контролем обладнання кожного дня. Це досягається завдяки використанню набору інноваційних інтелектуальних функцій для швидкого та стабільного нагріву. Налаштування досить просте і дає можливість задовольнити будь-які потреби споживача.

Ось деякі основні функції конденсаційних котлів Ariston:

  • AUTO – запатентована функція, що дозволяє автоматично задавати параметри опалення завдяки кімнатним та вуличному датчикам;
  • COMFORT – при активуванні цієї функції гаряча вода для ГВП надходить майже миттєво, тим самим зменшуючи витрату холодної води (а вбудоване тижневе програмування дозволяє задавати необхідну температуру протягом тижня безпосередньо в котлі);
  • CARE – це попередження користувача про необхідність проведення технічного огляду, або коли якийсь елемент системи потребує перевірки професіоналом.

Ефективність і продуктивність котлів Alteas ONE відповідає найвищому в своїй категорії обладнання класу А+. Це досягається завдяки конденсаційній технології ONE у поєднанні з аксесуарами терморегуляції.

Котли Alteas ONE та Genus ONE мають інноваційну адаптивну систему контролю горіння. Це дає можливість не встановлювати відповідні комплекти при зміні типу газу. Необхідно лише, із залученням фахівця, переналаштувати наявне обладнання.

Інтелектуальне керування котлами забезпечується через безкоштовний додаток до смартфона Ariston Net. При чому преміум-котли Alteas ONE вже мають для цього вбудований Wi-Fi модуль. Для інших моделей серії постачаються додаткові аксесуари, що забезпечують доступ до мобільних пристроїв.

Детальніше про функціонал та можливості додатка Ariston Net можна прочитати в номері журналу AW-Therm за січень-лютий 2018 р., «Що таке протокол зв’язку BUS BridgeNET».

Нові можливості термостатів Ariston CUBE

Разом з новими котлами італійський виробник запропонував лінійку інноваційних аксесуарів дистанційного керування і терморегуляції (рис. 3).

Зображення Ariston CUBEРис. 3. Ariston CUBE (ліворуч) в інтер'єрі житлового приміщення

Ariston CUBE – це електронний датчик кімнатної температури (рис. 4) з дисплеєм, який дозволяє контролювати до шести зон опалення включно. Він простий у монтажі, в тому числі через наявність бездротового варіанта встановлення. Налаштування при введенні в експлуатацію здійснюється за сучасним принципом Plug&Play.

Зображення датчика кімнатної температури Ariston CUBE Рис. 4. Зовнішній вигляд датчика кімнатної температури

Датчики кімнатної температури CUBE також зручні у використанні, а головне – забезпечують комфорт та економію витрат на опалення.

Найбільш просунута модель серії – CUBE S Net (рис. 5). Це кімнатний Wi-Fi термостат із сенсорним керуванням та повнотекстовим матричним дисплеєм.

Зображення Ariston CUBE S Net Рис. 5. Ariston CUBE S Net

Вбудований модуль дозволяє дистанційно керувати системою опалення та ГВП завдяки додатку Ariston Net. Також до набору функцій входять: можливість роботи в погодозалежному режимі та демонстрація на дисплеї параметрів погоди за вікном у реальному часі.

Відео. Ariston Net - дистанційне керування настінним газовим котлом

В цілому, завдяки використанню новітніх аксесуарів терморегуляції та сучасного котла серії Ariston ONE можна досягти економії на рівні 35% у порівнянні з традиційною системою.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 6 426


Залишити коментар

Telegram