Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Для збереження якості повітря в приміщенні професіонали рекомендують PRANA!

Якість повітря є одним з основних факторів, що суттєво впливають на здоров'я та комфорт людей, які перебувають у приміщенні. Рекуператори PRANA забезпечують контрольований повітрообмін, рівень вологості, таким чином усуваючи причини для появи грибка та плісняви, а також інших забрудників повітря. Такі системи вже давно фаворитами фахівців з проектування та монтажу вентиляційного обладнання

Зображення монтажники вентиляційних систем

Актуальність проблеми якості повітря в приміщенні

Недостатній вміст кисню або наявність шкідливих домішок негативно впливають на самопочуття людини. Головний біль, задуха, млявість, відчуття постійної втоми… Ось лише кілька симптомів того, що ми дихаємо неякісним повітрям.

Існує дуже багато факторів, які знижують якість повітря. Одним із найпоширеніших серед них є герметизація у зв’язку з економією наявних енергоресурсів, що стала надзвичайно актуальною для кожного власника помешкання, офісу, промислового об’єкту.

Відео. Як отримати свіже повітря у приміщенні

З метою заощадження енергоносіїв, споживачі вдаються до стандартної термічної модернізації приміщень, до прикладу, утеплення фасаду, даху та стін тощо. Внаслідок таких заходів, власник житла може заощаджувати на опаленні, проте, при цьому, з часом, зіштовхується з низкою нових проблем: підвищенням рівня вологості приміщень, зниженням показника необхідного повітрообміну, переміщенням точки роси у простір між стіною та утеплювачем (і як наслідок – появою грибка).

Тому, утеплення фасаду рекомендується проводити разом з встановленням ефективної вентиляції. Такий підхід дає змогу компенсувати надмірну вологість у приміщенні та збалансувати мікроклімат в цілому.

У недостатньо вентильованих приміщеннях знижується рівень кисню, з`являються шкідливі домішки в повітрі, що негативно впливає на самопочуття людей та ефективність їх діяльності.

Крім того, в офісних приміщеннях з великою кількістю електроприладів з’являються позитивно заряджені іони, що негативно впливає на самопочуття.

Особливо небезпечними є домішки формальдегіду, смол, тютюнового диму, пилу і мікрочастинок, які можуть бути присутні як в офісних, так і житлових приміщеннях.

Також великою проблемою недостатньо вентильованих кімнат є вуглекислий газ. Його концентрація в повітрі, яке ми видихаємо, зростає у 15 разів. Чим більше в приміщенні знаходиться людей, тим швидше його вміст стає критичним та небезпечним для здоров`я. Підвищений вміст СО2 призводить до відчуття втоми, задухи, головного болю, неможливості сконцентруватися.

Враховуючи усі фактори, постійний контроль якості повітря у приміщенні є важливим питанням, що відчутно впливає на здоров’я й самопочуття людей. Одним з найкращих рішень для очищення повітря на ринку вентиляції сьогодні є рекуператори PRANA.

Зображення рекуператор ПРАНА 150 стандарт

Зображення prana_eco-life

Зображення рекуператор Прана 340 С

Зображення рекуператор повітря PRANA 250

Рекуператори PRANA ефективно видаляють відпрацьоване вологе повітря, заповнюючи приміщення свіжим приточним. ККД рекуператорів сягає 98%, що гарантує збереження тепла в оселі в період опалення та прохолодного повітря в літній період.

Основні причини появи плісняви на стінах

Підвищена вологість значно збільшує ймовірність появи плісняви та грибка, які є небезпечними для здоров'я людини, а також негативно впливають на зовнішній вигляд ремонту, меблів, дерев'яних та металевих елементів декору. Крім того, серед проявів підвищеного рівня вологості: поява конденсату на вікнах або стінах, неприємний стійкий запах, важке повітря в приміщенні. Поширеними симптомами, які можуть свідчити про наявність проблеми є: погіршення загального самопочуття; часті захворювання органів дихання; загострення симптомів астми, алергії та ін.

Оптимальним показником здоров'я людини вважається вологість на рівні 40-60%. Для того, щоб забезпечити в приміщенні комфортний мікроклімат та нормалізувати рівень вологості, фахівці у галузі кліматичного обладнання рекомендують механічні системи вентиляції.

Рекуператор PRANA нормалізує мікроклімат в приміщенні, усуває надлишкову вологість, створює постійну конвекцію повітря – таким чином зникають всі передумови для появи сирості, плісняви, надмірної вологості та грибка! Рекуператори рекомендується встановлювати у приміщеннях з пластиковими вікнами та утепленими фасадами для створення збалансованого та здорового мікроклімату.

Рекуператор – це пристрій, призначений для вентиляції приміщень різного призначення. Мідний теплообмінник унікальної конструкції дозволяє поєднувати збереження комфортної температури в приміщенні з ефективною вентиляцією. Основною особливістю рекуператорів PRANA є створення та підтримання здорового мікроклімату приміщень (збалансування рівня вологості, температури, чистоти повітря). Системи вентиляції PRANA проста в експлуатації й управлінні за допомогою пульта або мобільного додатка.

Зображення prana_eco-life

Модель PRANA 150 Eco Life

У вентиляційних системах PRANA Eco Life присутні датчики забруднення та параметрів повітря, такі як CO2eq, TVOC, вологості, атмосферного тиску, температури повітря ззовні та в приміщенні (до/після рекуперації). Це дозволяє використовувати систему в режимах AUTO та AUTO+. Система, на основі показів датчиків, змінює режим роботи для забезпечення оптимальних показників якості та безпечності повітря.

Команда професіоналів PRANA завжди готова надати всю необхідну інформацію, а також допомогти з підбором обладнання та монтажем. Для цього варто звернутися до фахівців в галузі та перевірених монтажників. Детальнішу інформацію про рекуператори PRANA шукайте на офіційному сайті prana.ua.

«ПРАНА ПЛАТІНУМ»

79029, м. Львів, вул. Кульпарківська, 59, корпус 42, офіс 407
Відділ продажу:
+38 (044) 383 03 46
+38 (067) 153-99-31
+38 (063) 991-71-77
+38 (050) 423-19-26
E-mail: sales@prana.org.ua
www.prana.ua

Зображення Сергій Рей інсталятор

З монтажу вентиляційної установки звертайтеся до професійного інсталятора - Сергія Рея.

Телефон: +380 97 746-29-81

Інсталятор з досвідом роботи 14 років. Робота на першому місці. Подобається брати участь в професійних змаганнях та навчальних семінарах. Цінує чесність та пунктуальність в людях.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 246


Залишити коментар

Telegram