Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Інженерні рішення від HERZ – гарантія якості та довіра експертів

Асортимент продукції марки HERZ налічує тисячі різноманітних виробів розроблених для ефективної реалізації інженерних рішень в системах тепло-/холодопостачання та водопостачання будівельних об'єктів. Включає сучасне обладнання для гідравлічного балансування та регулювання, радіаторного та підлогового опалення, систем водопостачання. Труби та фітинги, запірну арматуру, змішувачі сантехнічні, котли на твердому паливі, а також теплові насоси. Компанія HERZ зосереджена на створенні високоякісних рішень та комплексного постачання для інженерних систем, та вирішення завдань зниження енергоспоживання

Зображення ГЕРЦ Україна

Підлогове опалення HERZ

Для підлогових систем опалення HERZ пропонує повний спектр високо-технологічно обладнання: розподільники, модулі керування теплою підлогою (COMPACTFLOOR), комплекти HERZ FloorFix для регулювання температури повітря в приміщенні й обмеження температури теплоносія, змішувальні вузли, кульові крани, автоматика та ін.

Важливим елементом системи підлогового опалення є труби. Компанія HERZ пропонує поліетиленові труби PE-RT підвищеної термічної стійкості з антидифузійним захистом EVOH та багатошарові металополімерні труби PE-RT/Al/PE-RT.

Для зручного та швидкого монтажу труб у системах підлогового опалення наша компанія рекомендує використовувати панелі з бобишками від HERZ із пінополістиролу EPS. Наші панелі відзначаються винятковими теплоізоляційними та звукоізоляційними властивостями, гарантуючи надійне кріплення труб без необхідності використання додаткового обладнання та матеріалів.

Завдяки широкому вибору продукції для систем підлогового опалення, HERZ забезпечує можливість для проєктування та впровадження повнофункціональних систем підлогового опалення, використовуючи продукцію від одного виробника.

Зображення професійні монтажники з продукцією ГЕРЦ

Радіаторна арматура HERZ

Радіаторна арматура HERZ дозволяє точно регулювати температуру та створювати комфортний мікроклімат у приміщеннях.

Серія радіаторної арматури HERZ включає в себе: клапани терморегулятора, термостатичні головки, запірні клапани, вузли підключення радіаторів, комплекти підключення до радіатора, арматуру HERZ DE LUXE для дизайнерських радіаторів, а також ручні приводи для клапанів, муфти радіаторні, з`єднання та фітинги.

Радіаторні терморегулятори HERZ відповідають європейському стандарту EN 215.

Серія HERZ DE LUXE представлена широкою колірною гамою термостатичних головок, клапанів терморегуляторів, запірних клапанів, 4-ходових клапанів для термостатичного регулювання, вузлів підключення та компресійних фітингів. Радіаторна арматура – це важлива частина для ефективної роботи системи опалення.

Зображення термоголовки ГЕРЦ для радіаторі опалення

HERZ Clever&Smart

HERZ Clever&Smart – це система автоматичного управління системою опалення або системою опалення та охолодження, розроблена для забезпечення розумного та ефективного контролю над внутрішнім кліматом будівлі.

Система відзначається простотою від монтажу до експлуатації. Вона складається з блоку управління, кімнатного контролера та додаткових світлодіодних контролерів або кімнатних датчиків, можна індивідуально зібрати систему відповідно до умов та вимог клієнта.

Система може управлятися на відстані через мережу WiFi. Додаток на мобільному телефоні дозволяє з легкістю налаштовувати температуру в будь-який момент з будь-якого місця й адаптувати її до Вашого розпорядку дня. Крім того, додаток надає повний огляд температури та вологості в приміщенні, а все це представлено в зручному українському інтерфейсі.

HERZ clever&smart – рішення для комфортного мікроклімату у вашому житлі.

Зображення HERZ clever&smart

Система труб та прес-фітингів HERZ PIPEFIX

Труби системи PIPEFIX від HERZ мають п’ятишарову конструкцію та вдало поєднують найкращі характеристики металу та пластика. Особливістю металополімерних труб HERZ є наявність алюмінієвого шару з суцільнозварним повздовжнім швом. Товщина стінки алюмінієвого шару становить 0,4 - 0,8 мм для труб з діаметром від 16 до 75 мм (серія HT) і 0,2 - 0,35 мм для труб з умовним діаметром від 10 до 26 мм (серія HTS). Два інших шари, виготовлені з термостабілізованого поліетилену (PE-RT), розташовані по обидва боки від алюмінієвого шару та надійно з'єднуються завдяки клейовим прошаркам. Металополімерні труби HERZ стійкі до корозії, хімічно нейтральні, можуть витримувати робочу температуру до 95 °C та мають низький коефіцієнт шорсткості внутрішньої поверхні труби.

HERZ PIPEFIX – це комплексна система, яка базується на використанні прес-фітингів, виготовлених з латуні або поліфенілсульфона (PPSU). У асортименті фітингів HERZ є усі необхідні для монтажу систем опалення та водопостачання кутники, трійники, муфти, відводи 90° та 45°, перехідники із зовнішньою та внутрішньою різзю та ін.

Фітинги характеризуються високою термостабільністю та стійкістю до механічних навантажень. Типорозмір фітингів від 16 × 2 до 75 x 5 мм.

Система труб та прес – фітингів HERZ PIPEFIX гарантує надійну та довготривалу експлуатацію систем опалення та водопостачання. Ця система відзначається ефективним зниженням експлуатаційних витрат та мінімізацією необхідного технічного обслуговування протягом усього терміну служби.

Зображення прес-фітинги HERZ PIPEFIX

Трубопровідна арматура HERZ

HERZ пропонує широкий вибір запірної арматури, включаючи кульові крани, запірні клапани, дискові затвори та інші види арматури, що відіграють важливу роль в експлуатації систем тепло/холодопостачання а також водопостачання.

В продуктовому портфелі HERZ інсталятор зможе обрати різноманітні модифікації кульових кранів, включаючи моделі з різним виконанням різі, кутові кульові крани з накидною гайкою, кульові крани з Т-подібною рукояткою доступні як з термометром або без нього, крани для підключення сантехнічних приладів. Такий широкий асортимент дає 100 % змогу інсталяторам обрати кульовий кран, що відповідає їхнім конкретним потребам.

У лінійці запірної арматури представлені різновиди клапанів, під відомою усім назвою STRÖMAX, які сконструйовані для герметичного перекриття трубопроводів у системах тепло- та холодопостачання. Запірні клапани STRÖMAX можуть мати отвори для встановлення дренажного крану або підключення імпульсної трубки від регулятора перепаду тиску, наприклад, у моделі STRÖMAX-А.

Серед інших видів запірної арматури представлені поворотні дискові затвори, які можуть поставлятися з рукояткою, ручним або електричним приводом або без них. Фільтри-грязьовики призначені для ефективного видалення дрібних частинок бруду у системах тепло- та холодопостачання. Зворотні пружинні клапани використовують для запобігання зворотнього потоку води під тиском.

Висока якість та надійність запірної арматури роблять продукцію HERZ найвигіднішим вибором для Вашого інженерного проєкту.

Зображення кульовий кран ГЕРЦ з термометром

Балансувальна та регулювальна арматура HERZ

Сильною перевагою компанії HERZ є розгалужений асортимент продукції, що призначені для балансування статичних та динамічних систем та ефективного керування системами опалення та охолодження. В цю товарну групу входять ручні балансувальні клапани, регулятори перепаду тиску, регулятори витрати, комбі-клапани – регулятори витрати, а також дво- та триходові регулювальні клапани, для гідравлічного балансування та ефективного керування системами опалення та охолодження.

Модельний ряд ручних балансувальних клапанів типу STRÖMAX досить великий і має широкий діапазон регулювання. Ці клапани виконані в корпусі з латуні, стійкої до селективної цинкової корозії, можуть бути оснащенні вимірювальними ніпелями або вбудованою вимірювальною діафрагмою.

Автоматичні регулятори перепаду тиску , залежно від моделі, можуть мати фіксоване (незмінне) заводське налаштування (13, 23 чи 50 кПа) або регульований діапазон налаштування ̶ 5...30 кПа, 25...60 кПа, 50…150 кПа.

Використання балансувальної та регулювальної арматури не лише підвищує комфорт, а й суттєво оптимізує споживання енергії.

фото-668

Арматура HERZ для систем водопостачання

В інженерній галузі, де потрібна точність та надійність, арматура HERZ для водопостачання стає незамінним елементом. Наша компанія виготовляє продукцію, що вирішує завдання точного регулювання та ощадного розподілу води у водопостачальних системах. Наш асортимент арматури для водопостачання включає:

розподільники HERZ на 2, 3 або 4 виходи, які за необхідності можуть бути легко розширені за допомогою додаткових контурів. Завдяки розподільнику можна забезпечити подачу та регулювання води на кожен окремий санітарно – технічний прилад, що дає змогу окремо налаштувати та експлуатувати та виконувати технічне обслуговування окремо кожного приладу системи.

редуктори тиску та фільтри для води з редуктором тиску, які захищають систему водопостачання від надлишкового тиску (знижує тиск до робочого рівня, що приймається для внутрішніх систем водопостачання). Тиск на виході регулюється і не змінюється при його зміні на вході.

термозмішувальні клапани використовують для обв`язки бойлера та водомірного вузла системи гарячого водопостачання;

балансувальні клапани та обмежувачі температури води циркуляційного контуру гарантують оптимальне балансування стояків системи гарячого водопостачання.

У світлі тенденцій до енергоефективних технологій, продукція HERZ – це не просто вибір, а вищий стандарт для систем водопостачання.

Зображення фільтр для води

Котельна техніка й обладнання HERZ

Компанія HERZ є провідним виробником твердопаливних котлів, що можуть спалювати дрова, деревні тріску та пелети. Діапазон потужностей котлів становить від 10 до 1500 кВт, що покриває потреби як приватних домогосподарств так і промислових об’єктів.

Для приватних господарств є можливість обрати котел потужністю від 10 до 100 кВт, що може спалювати той чи інший вид палива:

  • піролізний котел Firestar – дрова;
  • комбінований котел Pelletfire – дрова та пелети;
  • котел Pelletstar та Pelletstar CONDENSATION – пелети;
  • котли Firematic та Firematic CONDENSATION – пелети або деревну тріску.

Серед асортименту котельного обладнання HERZ: запобіжні клапани, група безпеки котла, клапани підвищення температури зворотної лінії котла, крани для підключення розширювального бака, комплекти для підтримання зворотної температури котла, магнітний фільтр, насосні групи.

Зображення твердопаливні котли ГЕРЦ

Теплові насоси HERZ

Новинкою для ринку України у 2024 році стали теплові насоси власного виробництва компанії HERZ. Компанія налагодила декілька лінійок теплових насосів потужністю від 5 до 40 кВт, які можуть використовувати низько потенційне тепло повітря, ґрунту або ґрунтових вод. Вони ідеально підійдуть як для приватних домогосподарств так і окремих квартир в багатоквартирних будинках.

Лінійки теплових насосів:

  • commoterm AWi-Mono повітря / вода – моноблок, потужність від 6 до 18 кВт. (опалення, гаряча вода);
  • commoterm LWi-Mono повітря / вода – моноблок, потужністю від 6 до 16 кВт. (опалення, гаряча вода);
  • commoterm LWi-Split повітря / вода – спліт система, потужністю від 6 до 16 кВт. (опалення, гаряча вода);
  • commotherm SW, WW розсіл / вода та вода / вода, потужністю від 5 до 40 кВт. (опалення, гаряча вода);
  • commotherm BWP 300 для приготування гарячої води для систем гарячого водопостачання.

Популярність теплових насосів в цілому у світі стає все популярнішим завдяки їх високій енергоефективності та відсутності негативного впливу на довколишнє середовище.

Зображення тепловий насос ГЕРЦ

У підсумку, обираючи сантехнічні вироби від HERZ інсталятор не витрачає час на пошук різних постачальників, отримує не лише високоякісне обладнання, але й унікальну можливість забезпечити себе повністю необхідним асортиментом від одного виробника. Цей підхід економить час і забезпечує сумісність усіх компонентів для безпроблемного завершення проєктів. Інсталятор отримує готові рішення для інженерних задач, що сприяє підвищенню продуктивності майстра, гарантує надійність та ефективність роботи всієї системи, що є ключем до успішного виконання будь-якого сантехнічного проєкту.

Зображення ГЕРЦ Арматура

З монтажу інженерного обладнання HERZ звертайтеся до професійних інсталяторів:

Зображення Роман Летнянка монтажник

Роман Летнянка

Телефон: +380 67 308-10-13

Досвід роботи понад 15 років. Постійно навчається та вдосконалює свої професійні навички. Відвідує різноманітні виставки, де зустрічається та спілкуюсь з виробниками та колегами.

Зображення Сергій Рей інсталятор

Сергій Рей

Телефон: +380 97 746-29-81

Інсталятор з досвідом роботи 14 років. Робота на першому місці. Подобається брати участь в професійних змаганнях та навчальних семінарах. Цінує чесність та пунктуальність в людях.

Зображення Микола Назаров інсталятор

Микола Назаров

Тел.: +380 96 614-49-52

Працює з інженерними мережами 9 років. Робить тепло та комфорт у оселях. Цінує професіоналізм та відповідальність Найбільше подобаються проєкти з альтернативними джерелами енергії.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 274


Залишити коментар

Telegram