Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Насос UNILIFT APG від Grundfos: рекомендують фахівці

Насос UNILIFT APG з різальним механізмом від компанії Grundfos призначений для підйому та відведення побутових стоків, захисту від затоплення та усунення неприємного запаху. Він зарекомендував себе як універсальний механізм для перекачування побутових стоків і став надійним рішенням для фахівців з підбору та монтажу насосного обладнання

Зображення занурений насос UNILIFT APG від Grundfos

Занурені насоси для стічних вод сконструйовані як герметичні агрегати, що об'єднують насос та вбудований двигун та можуть працювати у зануреному стані. Насоси ідеально підходять для стаціонарних установок для ефективного відведення стічних вод у будинках від пральних машин, раковин, душових або дренажу з саду.

Занурений насос UNILIFT APG від Grundfos здобув визнання на українському ринку в галузі побутового водовідведення. Він являє собою одноступеневий занурювальний насос, призначений для перекачування побутових стічних вод у напірних системах. Насос оснащений різальним механізмом, що є продуктом десятилітніх інноваційних розробок, та автоматичною трубною муфтою, що забезпечує легкий доступ до нього.

Цей насос здатний подрібнювати тверді частки й речовини, завдяки чому побутові стоки та каналізаційні стоки легко перекачуються у вертикальному й горизонтальному напрямку на довгі відстані до каналізаційної мережі.

Технічні характеристики насосів UNILIFT APG

Зображення насос UNILIFT APG від Grundfos

На ринку представлені такі моделі насосу: UNILIFT APG.40.10.A3, UNILIFT APG.40.10.A1, UNILIFT APG.40.10.3, UNILIFT APG.40.10.1, які підходять для побутового водовідведення.

Насоси працюють при діапазоні температур рідини - 0 .. 70°C та густині 998.2 кг/м³. Максимальний гідростатичний напір - 26 м, при чому номінальний напір становить 15 м, а номінальна витрата - 2 л/с.

Насоси виконані в чавунному корпусі, що свідчить про високу їх міцність і зносостійкість. Корпус насосу виготовлений згідно стандарту EN 1561 EN-GJL-200. Робоче колесо - Composite PPE-PS-GF30.

Рекомендації до монтажу та використання насосів UNILIFT APG

При монтажі насосів UNILIFT APG слід дотримуватися технічних вимог, в результаті чого насос прослужить довше. Монтаж здійснюється при діапазоні температури довкілля 0 .. 40°C. Тип вихідного з'єднання - DIN / Rp. Розміри напірного патрубка - DN 32/40. Номінальний тиск підключення насосу - PN 10. Рекомендується максимальна глибина установки - 7 м.

Команда професіоналів Grundfos завжди готова надати всю необхідну інформацію щодо вибору та монтажу обладнання, та допомогти кожному клієнту обрати оптимальний варіант. Звертайтеся до кваліфікованих інженерів бренду, перевіреного на ринку України!

З монтажу насосного обладнання звертайтеся до професійних інсталяторів:

Зображення Роман Летнянка монтажник


Роман Летнянка

Телефон: +380 67 308-10-13

Досвід роботи понад 15 років. Постійно навчається та вдосконалює свої професійні навички. Відвідує різноманітні виставки, де зустрічається та спілкуюсь з виробниками та колегами.

Зображення  Сергій Рей інсталятор


Сергій Рей

Телефон: +380 97 746-29-81

Інсталятор з досвідом роботи 14 років. Робота на першому місці. Подобається брати участь в професійних змаганнях та навчальних семінарах. Цінує чесність та пунктуальність в людях.


Зображення Микола Назаров інсталятор

Микола Назаров

Тел.: +380 96 614-49-52

Працює з інженерними мережами 9 років. Робить тепло та комфорт у оселях. Цінує професіоналізм та відповідальність Найбільше подобаються проєкти з альтернативними джерелами енергії.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 760


Залишити коментар

Telegram