Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Насос ALPHA від Grundfos: команда професіоналів рекомендує

Насоси ALPHA від Grundfos призначені для циркуляції рідини в системах опалення, гарячого водопостачання та ін. Вони забезпечують низький рівень енергоспоживання, чим без сумніву зарекомендували себе як надійні енергоефективні насоси серед фахівців з підбору та монтажу, а також споживачів насосного обладнання

Зображення насоси ALPHA Grundfos

У опалювальних системах та системах теплопостачання насоси є важливою складовою комфортного будинку. Завдяки цифровим технологіям високоефективні циркуляційні насоси забезпечують абсолютну надійність, простоту монтажу і значну економію електроенергії.

Високоефективні циркуляційні насоси ALPHA від Grundfos мають змінну швидкість та призначені для систем опалення, кондиціонування повітря та гарячого водопостачання. Такий насос впорається з будь-яким завданням.

Насоси ALPHA для систем опалення

Зображення насос для опалення

Зображення насос циркуляційний ALPHA від Grundfos

Насос ALPHA підходить для застосування для опалення комерційних та промислових будівель та побутового опалення. Такий насос простий, легкий в установці та експлуатації.

Циркуляційний насос ALPHA1 призначений для систем опалення. Насос має режим контролю перепаду тиску та режим постійної кривої. Ідеальний вибір для базових функціональних потреб. Максимальна витрата - 4 м³/год. Температура рідини - 0...110°C. Максимальний тиск - 10 бар, а максимальний гідростатичний напір - 8 м.

Циркуляційний насос ALPHA2 призначений для систем опалення та кондиціонування. AUTOADAPT постійно адаптує насос до вимог системи для оптимального комфорту, низького енергоспоживання та простого введення в експлуатацію. В комплект насоса входить пристрій Alpha Reader, за допомогою якого можливе гідравлічне балансування системи. Максимальна витрата насоса - 4 м³/год. Температура рідини - 0..110°C. Максимальний тиск - 10 бар, а максимальний гідростатичний напір 8 м.

Циркуляційний насос ALPHA3 розроблений для систем опалення та повністю контролюється за допомогою програми Grundfos GO Remote, яка дозволяє легко гідравлічно балансувати системи радіаторів і теплої підлоги. Для роботи системи теплої підлоги, так як і для радіаторної системи опалення існує режим оптимізації продуктивності AUTOADAPT, який полягає в автоматичному пошуку оптимальної робочої точки, за рахунок чого зменшується споживання електроенергії. Максимальна витрата насоса - 4 м³/год. Температура рідини 0...110°C. Максимальний тиск - 10 бар, а максимальний гідростатичний напір 8 м.

Високоефективний циркуляційний насос ALPHA1 L призначений для систем опалення. Він може використовуватися як автономний, або інтегрований насос в існуючих системах опалення в якості заміни, або в нових системах опалення. Максимальна витрата насоса - 4 м³/год. Температура рідини – 0...95°C. Максимальний тиск - 10 бар, а максимальний гідростатичний напір - 6 м. Його швидкість також можна контролювати за допомогою низьковольтного ШІМ-сигналу.

Насоси ALPHA для гарячого водопостачання

Насоси ALPHA широко застосовуються для рециркуляції гарячої води в комерційних будівлях та для побутового споживання.

Високоефективний циркуляційний насос ALPHA1 N, корпус якого виготовлений з нержавіючої сталі, підходить для побутових систем гарячого водопостачання. Він має режим контролю перепаду тиску та режим постійної кривої. Максимальна витрата насоса - 4 м³/год. Температура рідини 0...110°C. Максимальний тиск 10 бар, а максимальний гідростатичний напір - 8 м.

Циркуляційний насос ALPHA2 N із корпусом з нержавіючої сталі призначений для систем гарячого водопостачання. AUTOADAPT постійно адаптує насос до вимог системи для оптимального комфорту та низького споживання енергії. Його максимальна витрата - 4 м³/год, а температура рідини – 0...110°C. Максимальний тиск насоса - 10 бар, а максимальний гідростатичний напір - 8 м.

Насоси ALPHA для геліосистем

Циркуляційний насос ALPHA SOLAR призначений для геліосистем. Він має три режими постійних кривих, а його швидкість також можна контролювати за допомогою низьковольтного ШІМ-сигналу від контролера сонячного контролера. Максимальна витрата насоса - 3 м³/год. Температура рідини – 0...110°C. Максимальний тиск - 10 бар, а максимальний гідростатичний напір - 14 м.

Високоефективні циркуляційні насоси ALPHA від Grundfos відповідають щоденним суворим вимогам. Вони здатні працювати як при дуже високих температурах, так і при чутливих високоточних процесах. Проте існує багато нюансів, які потрібно враховувати при підборі насосів. Команда професіоналів Grundfos завжди готова надати всю необхідну технічну інформацію, забезпечуючи не тільки хороший сервіс та якісне обслуговування, а також професіоналізм при виборі обладнання. За консультацією звертайтеся до кваліфікованих інженерів Grundfos!

З монтажу насосного обладнання звертайтеся до професійних інсталяторів:

Зображення монтажник Роман Летнятнка та циркуляційний насос ALPHA від Grundfos

Роман Летнянка

Телефон: +380 67 308-10-13

Досвід роботи понад 15 років. Постійно навчається та вдосконалює свої професійні навички. Відвідує різноманітні виставки, де зустрічається та спілкуюсь з виробниками та колегами.


Зображення монтажник Сергій Рей та циркуляційний насос ALPHA від Grundfos

Сергій Рей

Телефон: +380 97 746-29-81

Інсталятор з досвідом роботи 14 років. Робота на першому місці. Подобається брати участь в професійних змаганнях та навчальних семінарах. Цінує чесність та пунктуальність в людях.


Зображення монтажник Микола Назаров та циркуляційний насос ALPHA від Grundfos

Микола Назаров

Тел.: +380 96 614-49-52

Працює з інженерними мережами 9 років. Робить тепло та комфорт у оселях. Цінує професіоналізм та відповідальність Найбільше подобаються проєкти з альтернативними джерелами енергії.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 907


Залишити коментар

Telegram