Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Выставка «Акватерм»: интервью с Еленой Кононенко

Выставка «Акватерм Киев» международная площадка для демонстрации полного спектра новшеств инженерной индустрии и делового общения отраслевых специалистов. Участие в мероприятии — это возможность заявить рынку о себе, презентовать оборудование, инструменты и услуги целевой аудитории, сформировать новые бизнес-связи, привлечь инвестиции и заключить выгодные контракты.

Как будет развиваться выставка? Что нового предложат организаторы экспонентам и посетителям? Ответ на какой вопрос должен знать каждый участник выставки?

Ответы на эти и другие вопросы смотрите в интервью с директором Международной выставки «Акватерм Киев» — Еленой Кононенко.


Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 807


Залишити коментар

Telegram