VALTEC

Правильне підключення побутового електроводонагрівача (бойлера). Вибір запобіжного клапану

Зображення Дмитро Гарник та Михайло Мацунич
Для того, щоб Ви могли слухати «Подкаст» в окремому вікні та переглядати статті на сайті – натисніть тут. Після переходу, увімкніть «Відтворення».

Сьогоднішня бесіда – з Михайлом Мацуничем, інженером компанії «Валтек Україна». Розмова піде про правильне підключення побутового електричного водонагрівача та вибір групи безпеки для бойлера.


Накопичувальний електричний водонагрівач (електричний бойлер) – це прилад, який мабуть найлегше встановити для потреб ГВП, для цього потребується мабуть найменше інженерних передумов порівняно з водонагрівачами інших типів. Але передумови й особливості, що дозволять правильно та безпечно і довготривало працювати електроводонагрівачу, – є. Окрім «адекватної» електромережі, що відповідає потужності, є правила та рекомендації, що стосуються «групи безпеки» – редуктор на вході, запірна арматура, зворотний та запобіжний клапан для обмеження максимального тиску тощо. Дослухайтеся до порад фахівця, що робити при аварійній ситуації і навіщо встановлювати «групу безпеки» електричного бойлера - і буде вам щастя!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Просмотрено: 6 424


Оставьте комментарий

Telegram