Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Правильне підключення побутового електроводонагрівача (бойлера). Вибір запобіжного клапану

Зображення Дмитро Гарник та Михайло Мацунич
Для того, щоб Ви могли слухати «Подкаст» в окремому вікні та переглядати статті на сайті – натисніть тут. Після переходу, увімкніть «Відтворення».

Сьогоднішня бесіда – з Михайлом Мацуничем, інженером компанії «Валтек Україна». Розмова піде про правильне підключення побутового електричного водонагрівача та вибір групи безпеки для бойлера.


Накопичувальний електричний водонагрівач (електричний бойлер) – це прилад, який мабуть найлегше встановити для потреб ГВП, для цього потребується мабуть найменше інженерних передумов порівняно з водонагрівачами інших типів. Але передумови й особливості, що дозволять правильно та безпечно і довготривало працювати електроводонагрівачу, – є. Окрім «адекватної» електромережі, що відповідає потужності, є правила та рекомендації, що стосуються «групи безпеки» – редуктор на вході, запірна арматура, зворотний та запобіжний клапан для обмеження максимального тиску тощо. Дослухайтеся до порад фахівця, що робити при аварійній ситуації і навіщо встановлювати «групу безпеки» електричного бойлера - і буде вам щастя!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 12 684


Залишити коментар

Telegram