Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Поверхневе опалення та охолодження: погляд експерта

Зображення Дмитро Гарник та Михайло Семироз


Для того, щоб Ви могли слухати «Подкаст» в окремому вікні та переглядати статті на сайті – натисніть тут. Після переходу, увімкніть «Відтворення».

Сьогоднішня бесіда – з технічним консультантом заводу Oventrop в Україні Михайлом Семирозом. Ми поспілкувалися про поверхневе опалення та охолодження.

Які температурні режими застосовуються у системі «тепла підлога» та для охолодження. Які методи укладки контурів та які сучасні рішення застосовуються при реконструкції.

В системі «тепла підлога», «теплі стіни» та «холодні стелі» немає неважливих елементів, кожен має певні особливості застосування. Дізнаємося про керування та особливості підбору сучасного обладнання від фахівця.

Слухайте новий подкаст, пишіть свої побажання для тем наступнтих подкастів у коментарях.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 419


Залишити коментар

Telegram