Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Правильне підключення побутового електроводонагрівача (бойлера). Вибір запобіжного клапану

Зображення Дмитро Гарник та Михайло Мацунич

Сьогоднішня бесіда – з Михайлом Мацуничем, інженером компанії «Валтек Україна». Розмова піде про правильне підключення побутового електричного водонагрівача та вибір групи безпеки для бойлера.


Накопичувальний електричний водонагрівач (електричний бойлер) – це прилад, який мабуть найлегше встановити для потреб ГВП, для цього потребується мабуть найменше інженерних передумов порівняно з водонагрівачами інших типів. Але передумови й особливості, що дозволять правильно та безпечно і довготривало працювати електроводонагрівачу, – є. Окрім «адекватної» електромережі, що відповідає потужності, є правила та рекомендації, що стосуються «групи безпеки» – редуктор на вході, запірна арматура, зворотний та запобіжний клапан для обмеження максимального тиску тощо. Дослухайтеся до порад фахівця, що робити при аварійній ситуації і навіщо встановлювати «групу безпеки» електричного бойлера - і буде вам щастя!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 12 539


Залишити коментар

Telegram