Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Oventrop Unibox – регулювання «теплої підлоги» водяної монтажними комплектами

Зображення Дмитро Гарник та Михайло Семироз


Для того, щоб Ви могли слухати «Подкаст» в окремому вікні та переглядати статті на сайті – натисніть тут. Після переходу, увімкніть «Відтворення».

В регулюванні «теплої підлоги» немає неважливих елементів.

У подкасті технічний консультант заводу Oventrop в Україні Михайло Семироз поділився досвідом застосування Oventrop Unibox – комплект для регулювання «теплої підлоги» водяної. Обговорили функціонал, дизайт та поради з монтажу Unibox.

Дізнаєтеся, чому так багато помилок із встановлення обмежувача температури зворотної лінії водяної «теплої підлоги».

Слухайте новий подкаст, пишіть свої побажання для тем наступних випусків у коментарях.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 677

Вас може зацікавити:2 коментаря

  • Читав у вас на сайті статті про Унібокс. Чому не можна встановлювати комплекти для теплих стін? Я знаю, що інші виробники дозволяють встановлювати монтажні комплекти для теплих стін.

  • Добрий день, Олексій. Ми говорили про доцільність використання з певними системами. Зазвичай, теплі стіни це багато контурів і економічно недоцільно ставити Unibox на кожен (ба навіть на два) контури.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram