Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Арматура Giacomini для підключення радіаторів до однотрубних і двотрубних систем опалення

Редакція продовжує розгляд арматури для підключення систем опалення від компанії Giacomini. Серії клапанів для двотрубних та однотрубних систем опалення можуть бути підключені з підлоги та безпосередньо до стіни, що забезпечує зручність та надійність монтажу та експлуатації

Італійський завод Giacomini технічно грамотно вирішує завдання підключення сталевих панельних радіаторів до систем опалення. При цьому враховується різноманітність самих систем та пропонуються варіанти підключень для забезпечення різноманітних технічних рішень. На сьогоднішній день компанія пропонує термостатичні клапани як для однотрубної так і для двотрубної системи опалення.

Технічні дані одно- та двотрубних термостатичних клапанів Giacomini

  • Діапазон температур: 5÷110°C (5÷90°C з пластиковим зондом);
  • Максимальний робочий тиск: 10 бар;
  • Максимальний перепад тиску: 1,4 бар.

Термостатичні клапани R438, R356, R357, R358 для двотрубної системи опалення

Серія «двотрубних» клапанів Giacomini використовується в системах опалення як дійсна альтернатива традиційним з’єднанням, виконаним за допомогою клапана подачі та зворотного клапана, які можуть бути розташовані один над одним, або поруч. Крім цього, з’єднання двотрубних клапанів з нагрівальними елементами здійснюється лише в один етап.

Кутові клапани R438, R438Р та прямі клапани R438MGT, R438-1 для двотрубних систем опалення пропонуються з варіантами з'єднання з підлоги, а також підключенням до стіни (рис. 1). Клапани латунні хромовані, з підключенням для мідних, пластикових або багатошарових трубних адаптерів. Вони оснащені регульованим запірним клапаном та комплектуються хромованою з'єднувальною трубою R194 Ø16 мм. Підключення до труб системи здійснюється за допомогою адаптерів R178, R178C, R179 або R179AM.

Зображення Клапан кутовий Giacomini R438, клапан прямий Giacomini R438MTG

Рис. 1. Клапан кутовий R438 (а) та клапан прямий R438MTG (б) для двотрубних систем опалення

Втрати тиску кутових та прямих клапанів для двотрубних систем опалення наведені на рис. 2.

Зображення витрати тиску клапанів Giacomini

Рис. 2. Втрати тиску кутових клапанів R438, R438Р, та прямого клапана R438MGT

Прямий мікрометричний клапан R356B1 та кутові мікрометричні клапани R357B1, R358B1 для двотрубних систем опалення з опцією термостата, латунні хромовані, з підключенням для мідних, пластикових або багатошарових трубних адаптерів (рис. 3). Оснащені регульованим запірним клапаном, поставляються без ін'єкційного зонда. Підключення радіатора знизу і підключення до труб системи через клапан R356B1 відбувається з підлоги. Кутові мікрометричні клапани підключаються до системних труб від стіни за допомогою маховичка справа (R357B1), або зліва (R358B1). Доповнюються клапани мідним зондом R171F, Ø12 мм, довжиною 450 мм. Підключення до труб системи здійснюється за допомогою адаптерів R178, R178C, R179 або R179AM.

Зображення мікрометричні клапани Giacomini

Рис. 3. Прямий мікрометричний клапан R356B1 (а) та кутовий мікрометричний клапан R357B1 (б)

Термостатичні клапани R436 для однотрубної системи опалення

Серія «однотрубних» клапанів Giacomini розроблена для вдосконалення однотрубних систем за допомогою методів, які вже використовуються в традиційних колекторних системах, пропонуючи ринку серію мікрометричних клапанів з опцією термостатування, сумісних з будь-яким типом термостатичних головок Giacomini.

Клапани для однотрубних систем кутовий R436 та прямий R436-1, а також група запірних клапанів з термостатичним варіантом, з'єднуються з підлоги (рис. 4). Клапан прямий R436M-1 і клапан кутовий R436М, а також група запірних клапанів з термостатичним варіантом, підключаються до стіни (рис. 5). Клапани латунні хромовані, з підключенням для мідних, пластикових або багатошарових трубних адаптерів, оснащені регульованим запірним клапаном. Клапани для однотрубних систем комплектуються хромованою з'єднувальною трубою R194 Ø16 мм. Підключення до труб системи здійснюється за допомогою адаптерів R178, R178C, R179 або R179AM. Відсоток витрати до радіатора в однотрубній версії з повністю відкритим ручним маховиком становить 47 %. Відсоток витрати на радіатор в однотрубному варіанті з термостатичною головкою становить 33%.

Зображення підключення з підлоги термостатичного клапана до однотрубної системи опалення

Рис. 4. Підключення з підлогової розводки кутового клапана R436 для однотрубних систем опалення

Зображення прямого клапана Gacomni R436-М

Рис. 5. Підключення до розводки зі стіни прямого клапана R436-М для однотрубних систем опалення

Додатково з темою підключення радіаторів до термостатичних клапанів Giacomini можна ознайомитися в наших попередніх статтях за посиланнями: «Арматура для підключення сталевих панельних радіаторів», «Клапани нижнього підключення до систем опалення».


Відео. Виготовлення арматури для підключення радіаторів в Італіїї

За додатковою консультацією з приводу особливостей арматури та її придбання варто звертатися до компанії «А-Кваттро» – офіційного представника заводу Giacomini в Україні.

«А-Кваттро»

м. Ужгород, вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
www.giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 769


Залишити коментар

Telegram