Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Питна вода від Сонця

Німецька компанія Phaesun, що працює з технікою, що видобуває енергію з сонячних панелей, отримала нагороди Energy Globe Award 2020 і The smartter E Award 2020 за встановлення системи опріснення води для посушливого регіону в Сомалі

Зображення опріснення води за допомогою сонячних установок У рамках Проекту інновацій та розвитку REIVED, компанія Phaesun та інші партнери розробили систему опріснення води на сонячній енергії, засновану на технології електродіалізу. Ця технологія особливо підходить для обробки покладів солоних підземних вод, вміст солі яких шкідливий для здоров’я, але нижче рівня морської води. У 2018 році Phaesun встановив першу з восьми пілотних установок у селі Бейо Гулан в пустелі Сомаліленду. З того часу «сонячний» мікро-завод щодня постачає до 2000 літрів чистої питної води. Раніше 300 жителів села та кочовиків, що проїжджали через цю місцину, використовували неочищену колодязну воду для пиття, незважаючи на високий вміст солі та забрудненість.

Зараз Phaesun встановив загалом 8 пілотних установок в Африці та Азії в рамках проекту REVIED Water. Мета – довести розробку заводів для опріснення води до серійного виробництва, щоб вони могли продаватися за товарними цінами та забезпечувати чистою питною водою регіони зі слабкою інфраструктурою водопостачання питної води.

У випадку з проектом у Сомаліленді, журі всесвітньо відомої премії Energy Globe особливо підкреслило перспективний характер проекту, який зосереджується на проблемі засолених підземних водних ресурсів. За словами Кіліана Райхерта, модератора церемонії нагородження SmarterE, проект ілюструє, що сонячна енергія може використовуватися для забезпечення не тільки електроенергії, але й води далеко від будьякої стаціонарної інфраструктури та мережевого забезпечення.

Проблема засолення водних горизонтів та сталого водопостачання питної води є актуальним і для України, тобто проект компанії Phaesun має перспективи і в деяких посушливих регіонах нашої країни, а також там, де природні водні джерела дуже забруднені. Джерело: pveurope.eu

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 650

Вас може зацікавити:



Залишити коментар

Telegram