Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Комплексний підхід до фільтрації води від виробника

Компанія «AquaFilter – Вода для здоров’я» є провідним виробником фільтрів для води та аксесуарів, яка зарекомендувала себе на ринку України уособленням надійності в експлуатації та гарантії якості очищення води в десятках тисяч квартир. Широкий асортимент продукції дозволить інсталяторам знайти всі комплектуючі для фільтрації води, що значно спростить процес підбору та встановлення обладнання

Зображення фільтрація води в квартирі

Вимоги для питної води мають чітке визначення у Державних санітарних нормах та правилах України «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10). Треба зазначити, що природна якість води, що надалі потрапляє до споживача, постійно змінюється в залежності від погодних умов, та сезону.

Цікаву та корисну послугу для побутових користувачів пропонує «СП УДТ» – «Зроби безкоштовний аналіз води» через свою мережу сантехмаркетів «Інсталятор»». Вона надає доступні рекомендації як набрати проби води у своєму помешканні, та протягом 2-3 годин з моменту набору привезти до одного з сантехмаркетів «Інсталятор». Таким чином впродовж 20 хв. можна дізнатися результат аналізу, чи відповідає питна вода нормам. Пізніше результати аналізу цієї води наносяться на карту місцевості. І кожен житель міста Києва та передмістя має можливість подивитися, якої якості водопровідна вода у нього в будинку чи поряд, та зробити відповідні висновки.

Проблема якості води у великому місті пов`язана з так званою «жорсткістю» води, тобто наявністю у її складі розчинених солей кальцію та магнію. А також показником «м’якості» води, тобто концентрації солей, здебільшого вугільної кислоти. У разі знезараження води за допомогою хлору вміст залишкового вільного хлору у воді зазвичай має бути в межах 0,3-0,5 мг/дм3.

Зображення як прибрати жорсткість води

Надійним рішенням для підтримання якості води споживача на відповідному рівні є система фільтрації. Українська компанія «СП УДТ» пропонує фільтри та аксесуари торговельної марки «AquaFilter – Вода для здоров’я», виробництва Польщі.

Системи зворотнього осмосу; кухонні фільтри; корпуси для фільтрів води; картриджі, в тому числі із поліпропіленового волокна для фільтрів води; аксесуари, зокрема крани для фільтрів, фільтри грубого очищення, кульові крани та ін.

Комплексне рішення неодмінно зацікавить не лише кінцевих споживачів, але й інсталяторів сантехнічних систем, оскільки компанія «СП УДТ» дозволяє здійснити замовлення обладнання та аксесуарів в одному місці.

Побутові фільтри для питної води

Найбільш продуктивні побутові системи фільтрації розраховані на доочищення води у максимальному об’ємі, необхідному для побутових потреб, виходячи із числа точок водорозбору та кількості мешканців. Такі системи встановлюються та монтуються на вході водопроводу, перед всією розподільчою системою води у помешканні, або безпосередньо перед точкою водорозбору, де важливо мати саме очищену воду – наприклад, попід кухонною мийкою. Як правило, фільтри для води AquaFilter мають від 2-х до 3-х змінних фільтруючих картриджів, що відрізняються ступенем очищення від грубого попереднього очищення, до більш тонкої фільтрації. Перша та друга ступінь може використовувати фільтрувальний елемент із поліпропіленових волокон (механічна очистка), далі – секція хімічної нейтралізації (на базі патронів з активованим вугіллям).

Подкаст. Фільтрація води

Система очищення включає в себе картриджі для знезалізнення, пом`якшення, очищення від вільного ходу (фільтри EXCITO–B, FP3-2, FP3-K1), а також збагачення киснем та мінералізації (фільтр FP3-HJ-K1).

Система зворотного осмосу

Основні компоненти побутової системи зворотного осмосу містять перед осмотичною мембраною щонайменше три фільтрувальні елементи – механічний фільтр 20 або 10 мкм (грубе очищення), секція з брикетованим вугіллям (10 мкм) та механічний фільтр тонкого очищення 5 або 1 мкм. Більш ефективний варіант – механіка 20 мкм + вугілля брикетоване (10 мкм) + вугілля засипне.

Відео. Як правильно встановити фільтр в зворотний осмос

Для реалізації зворотного осмосу використовується принцип примусового протискування водного розчину через мікропори у спеціальній мембрані із розміром отворів 10-9 м (0,001 мкм). Всі частинки (механічні контамінанти, хімічні молекули, а також біологічні забруднювачі – мікроорганізми, грибкові спори та бактерії тощо), що мають розмір більший, ніж той, що пропускає осмотична мембрана, залишаються на мембрані, а очищена вода потрапляє далі у водопровід.

Корпуси та картриджі для фільтрів

Корпус для фільтра води складається з двох частин: кришка з латунною різзю 1", прозора колба з двома ущільнювальними кільцями. Така конструкція фільтрів для механічного очищення гарантує максимальну герметичність. В лінійці є наявний корпус з клапаном скидання тиску, який містить повітряний клапан, через який йде повітря, що накопичилося під час заміни картриджа, і манометр, який контролює ступінь забруднення картриджів.

Зображення картриджи для фільтрації води

Картриджі для фільтрів технічної води призначені для усунення осаду, який викликає утворення накипу. Картридж з фільтрувальним елементом із поліпропіленового шнура призначений для глибокого очищення від різних механічних опадів, наявних у заводській воді, які не перевищують 1 мікрона. Картриджі з поліпропіленового волокна зроблені за допомогою техніки «melt-blown» з використанням 100% чистого поліпропілену. Вони видаляють такі відкладення, як мул, пісок, іржу та інші шкідливі домішки і призначені для холодної води.

Компанія «СП УДТ» розширила умови співпраці з інсталяторами, зокрема запровадивши систему бонусів і знижок. Таким чином сантехнічне обладнання для очищення та підготовки води AquaFilter стало пріоритетним вибором професіоналів в галузі.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 227


Залишити коментар

Telegram