Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Установка нового покоління для підвищення тиску Scala2

Мешканці приватних будинків часто стикаються з проблемою періодичного падіння тиску в системі водопостачання в години найбільшого водорозбору. Нове покоління установки для підвищення тиску Scala2 від Grundfos базується на новаторських технологіях для забезпечення постійного тиску води, низького рівня шуму та енергоефективності. Це наступна ера комплектних рішень для підвищення тиску

Коли потрібен більший тиск води, Grundfos Scala2 може допомогти, адже це інноваційне універсальне рішення для підвищення тиску, розроблене для забезпечення більш надійної роботи в будинках і квартирах. Scala2 – це повністю комплектна самовсмоктуюча установка, розроблена для забезпечення ідеального тиску всередині будинку. Вона тиха і проста в монтажі та підтримує постійний тиск у всіх кранах.

Установка підвищення тиску Grundfos Scala2: особливості конструкції та застосування

Зображення Установка підвищення тиску Grundfos Scala2

Насосна станція містить в своїй конструкції двигун з водяним охолодженням, бак, датчик, привід та зворотний клапан, тобто є повністю інтегрованим насосом. Сам двигун забезпечує один з найнижчих рівнів шуму у своєму класі. Максимальний гідростатичний напір становить 45 м, максимальна витрата води – 5м3/год, а максимальний робочий тиск рідини – 10 бар. Допустима температура рідини 0...45°С.

Установка може застосовуватися для забору підземних вод та підвищенні тиску води в побутовому водопостачанні, а також для збору дощової води в житлових будинках. У Scala2 реалізовано інноваційну технологію для інтеграції основних компонентів підвищення тиску в одному компактному корпусі. Інші ключові особливості роблять її універсальною для різних варіантів монтажу.

Варіанти застосування установки для підвищення тиску

При забору води з міської водопровідної мережі наявність двигуна із регульованою швидкістю в поєднанні з інтелектуальним управлінням забезпечить оптимальний тиск води в усіх водозабірних точках, незалежно від коливань тиску на вході.

Зображення варіанти застосування насосної станції Грунфдос
Рис. Як застосовується насосна станція

Стабільна подача води з неглибоких свердловин або підземних резервуарів забезпечується за рахунок функції самовсмоктування, видалення повітря та захисту від сухого ходу. Глибина підйому води становить до 8-ми метрів.

При встановленні резервуара на даху насос забезпечує точне керування та регулювання робочої точки для оптимального тиску води під час нагнітання з резервуара. Ступінь захисту IPx4D дозволяє виконувати монтаж як всередині, так і зовні приміщень.

Монтаж установки для підвищення тиску

Основні переваги застосування установки для інсталяторів полягають у легкому монтажі та експлуатації завдяки вбудованому частотно-регульованому приводу. Нові установкиScala2 — це універсальні самовсмоктуючі комплектні установки підвищення тиску, створені для безпроблемного монтажу як у приміщенні, так і на вулиці, які не потребують додаткових компонентів чи спеціальних інструментів.

Установка безпосередньо «з коробки» готова до негайного монтажу без використання інструментів, має зручний інтерфейс HMI для швидкого налаштування. Її компактна конструкція дозволяє розміщувати виріб в обмеженому просторі, а велика заливна пробка служить для легкого введення в експлуатацію. Існує можливість налаштування тиску води на місці відповідно до вимог клієнта й сфери застосування.

@awtherm Як підключити насосну станцію підвищення тиску своїми руками ♬ Exercise - Vin Music

Відео. Як установити Grundfos Scala2

Насосна установка встановлюється в чотири етапи. Труби під'єднуються до установки, а вхідні та випускні з'єднання регулюються на +/-5°, що робить монтаж ще простішим. За рахунок великого заливного отвору установка швидко та легко заповнюється водою, щонайменше на 1,7 літрів. Після цього установка підключається до розетки електроживлення та запускається. Установче значення тиску за замовчуванням становить 3 бар. Резервуар відрегульовується. Тиск попереднього нагнітання відповідає робочій точці (70% заданого тиску).

Ключові функції установки, корисні для споживачів

Grundfos Scala2 — це рішення для домогосподарств із низьким або змінним тиском води. Помітні зміни у витраті й температурі води можуть бути наслідком коливань тиску на вході та/або декількох одночасно відкритих кранів. Установка підвищення тиску вирішує ці проблеми завдяки частотно-регульованому приводу двигуна й вбудованим функціям керування, забезпечуючи ідеальний тиск води в будинках до 3 поверхів, який має до 8 точок водорозбору.

Зображення крива для насосної установки підвищення тиску води Грундфос

Зображення насосна станція підвищення тиску води підбір

Рис. Криві по підбору установки підвищення тиску

Система запускається лише за необхідності, автоматично підлаштовуючись під рівень споживання води та ефективно витрачаючи енергію для підтримки необхідного тиску в системі.

Вбудований датчик вимірює тиск на вході й порівнює його з тиском у точці використання, наприклад, у крані або душовій лійці, автоматично змінюючи напір води. Перетворювач частоти в системі інтелектуального управління регулює частоту обертання насоса на основі заданих домовласником налаштувань, підтримуючи постійний тиск води у всьому будинку.

Завдяки оновленому гідравлічному кожуху нове покоління Scala2 має низький рівень шуму до 44 дБ(А). Конструкцією насоса та налаштуваннями забезпечено зниження звукового тиску на 3 дБ(А), порівняно з попереднім поколінням, що означає зниження рівня шуму для людського вуха на 50 %. Рівень шуму 44 дБ(А) відчувається, як перебування в тихій бібліотеці чи житловому районі вночі. У порівнянні зі звичайними побутовими приладами, рівень шуму такий же низький, як у тихої посудомийної машини.

Ефективне управління енергоспоживанням забезпечить економію енергії та зниження витрат. Працюючи лише за потреби, установка автоматично адаптується до особливостей споживання води в домогосподарстві та використовує тільки необхідний обсяг електроенергії, щоб підтримувати тиск якомога ефективніше. Компактна конструкція установки дозволяє розміщувати виріб в обмеженому просторі.

Простота вибору та налаштування установки

Універсальна конструкція установки підвищення тиску Scala2 підходить для різних сфер застосування та заміни насосів підвищення тиску. При виборі одного варіанту повністю інтегрованого насоса спрощується матеріально технічне забезпечення системи в цілому. Вбудований частотно-регульований привід дозволяє усунути труднощі з підбором розмірів, а коригування робочої точки на місці гарантує задоволеність клієнтів.

З усього переліченого можна зробити висновок, що установка нового покоління Scala2 — це найбільш зручна та інтелектуальна система для підвищення тиску води в будівлях. Повна підтримка продукту з вичерпними інструкціями щодо застосування та монтажу робить установку ідеальним рішенням для споживачів.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 431


Залишити коментар

Telegram