Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

NRG.space – сучасний коворкинг для фахівців енергетичної галузі

На платформі спеціалізованого ресурсу AW-Therm ви зустрічаєтесь із думками та дослідженнями експертів, знайомитесь в інтерв’ю, новинах та оглядах з компаніями та обладнанням на ринку HVAC в Україні. Але сьогодні ми вирішили трохи відійти від звичного формату та поспілкуватися з Олексієм Бойцаном – проєктним менеджером NRG.space

Зображення Олексій Бойцан – проєктний менеджер NRG.space

Компанія «Атмосфера» зробила для себе новий крок – запустила проєкт, який відрізняється від стандартного напрямку, в якому вона завжди працювала – відновлювальні джерела енергії. Проєкт NRG.space полягає в створенні нового сучасного простору для фахівців енергетичної галузі та суміжних із нею сфер.

Олексію, як саме виникла ідея створення коворкінгу нового формату?

Ще в післяковідні часи існувала гостра потреба більш корисно використотувати площу, ділитись та об`єднуватись зі спеціалістами галузі. Тоді й виникла ідея об`єднати компанії, які взаємодіють між собою в своїх робочих процесах і ділитись ресурсами, в тому числі й офісними площами. Коворкінг нового формату об`єднував би фахівців енергетичної галузі, які можуть обмінюватися спільним досвідом, клієнтською базою і таким чином оптимізувати витрати та прискорити розвиток компаній, які знаходяться в цьому просторі. Новий простір мав би не просто створити комфортніші умови для нашої компанії та інших резидентів, а створити першу об'єднуючу платформу в фізичному вимірі, яка б позитивно вплинула на розвиток всього ринку відновлюваних джерел енергії України. Це крок у бік «збільшення пирога», коли спільними зусиллями, обєднуючись навіть з конкурентами, ринок можна розвивати в рази швидше.

Зображення NRG space

Коли відбувся офіційний запуск проєкту? Яка його основна мета?

Проєкт офіційно стартував 23 вересня 2022 року. Ціль проекту – об`єднати під єдиним простором фахівців, дотичних до галузі сталої енергетики, для того, щоб вони могли зустрічатися там, проводити час в комфортних умовах та обмінюватися своїм досвідом, інформацією та знаннями. Об'єднання - це ключ до синергії, у якій можливі запуски проєктів, які раніше здавались неможливими. «Атмосфера» прагне не просто збільшувати свою частку ринку, а кратно збільшувати сам ринок.

Відео. Як спіпрацювати з простором NRG.space

В чому особливість простору, резидентами якого стануть професіонали енергетичної галузі? Який результат можуть отримати резиденти простору, серед яких переважають представники бізнесу та експерти, які дотичні до галузі сталої енергетики?

Наша місія – на базі офісного простору створити спільноту, своєрідну екосистему, щоб надати можливість розвиватися самій компанії «Атмосфера», а також і іншим компаніям, які будуть потрапляти в наше середовище. Простір дає можливість організовувати зустрічі із потенційним замовником, обмінюватися технічною інформацією, демонструвати стенди з обладнанням та надавати замовнику більше варіантів енергоощадних рішень та пропозицій, оскільки у нього є доступ до фахівців та експертів в галузі сталої енергетики. Це новий досвід роботи, як для більшості компаній, що звикли до стандартних офісних приміщень, так і для клієнтів, які часто не мали можливості зустрітись в одному місці з постачальником, виробником і інсталятором обладнання, та задовільнялись телефонними консультаціями і цифровими презентаціями.

Зображення коворкинг Атмосфера Київ

Ми плануємо залучити в простір більше компаній, які займаються сонячною енергетикою, інженерними мережами, тобто системами теплопостачання, водопостачання, опалення, які можуть відразу надати консультацію клієнтам, як суміжні галузі, і які будуть підтримувати один одного. Ми пропонуємо можливість організації внутрішніх тренінгів між експертами, щоб компанії могли розвиватися і зростати разом і не відчувати конкуренції.

За рахунок чого це буде відбуватися?

За рахунок створення сприятливих умов. Ми маємо великий досвід комунікації між компаніями, розділеними кілометрами і бачимо, як це сповільнює в часі узгодження проектів і ідей.

З іншого боку, простір дає можливість кооперації, яка відбувається за рахунок неформального спілкування і фізичного сусідства. У нас уже є приклади того, як створюються нові проекти між різними резидентами простору. Наприклад, у нас в просторі розміщені невеликі інсталяторські компанії по проектуванню і встановленню сонячних електростанцій. Раніше вони обмежувалися офісом, в якому знаходилися, що тягнуло за собою обмеженість в ресурсах. Перейшовши до нас у простір, тепер вони мають можливість запросити клієнта в гарний презентабельний офіс в центрі міста з великими інформативними стендами від постачальника енергообладнання. Вони можуть організувати колективні зустрічі з представниками компаній, які виробляють це обладнання. Також є можливість поспілкуватися з інженерами і проектувальниками – все це є доступ до великих ресурсів, які вони раніше не могли самі собі забезпечити. В свою чергу «Атмосфера»отримує майже миттєвий зворотній зв'язок від партнерів і кінцевих клієнтів, а це дає можливість швидше реагувати і розвиватись.

Чому місце зустрічі експертів та організацій важливе? В чому цінність саме Вашого простору?

В Україні наразі не існує такого місця, де би збиралася енергетична спільнота з розвитку сталої енергетики та суміжних компаній. На відміну від звичайного коворкінгу, де немає подій, а є лише простір, в нашій енергетичній спільноті є відкритий лекторій, в якому постійно відбуваються івенти з презентаціями від різних асоціацій та компаній-виробників обладнання. Календар подій доступний у зручному мобільному додатку NRG.space, також ми публікуємо всі анонси у соціальних мережах. Всі події мають свій тематичний напрямок. Усі бажаючі можуть відвідати подію та отримати ту кваліфіковану інформацію, яка їх цікавить. Для резидентів простору це безкоштовні заходи.

Зображення NRGspace

В проміжках між подіями наші резиденти можуть поспілкуватися з фахівцями галузі і отримати фахову пораду чи підтримку в галузі сонячних електростанцій та сталої енергетики, попрацювати разом.

Зображення простір NRGspace Київ

Як доєднатися до Вашої спільноти та стати резидентом простору NRG.space?

Резидент – це людина або компанія, яка орендує офіс, або робоче місце в загальному просторі. При цьому умови оренди є досить гнучкими. Вони є сприятливими як для постійних резидентів, так і для тих, кому потрібен простір декілька разів на місяць.

Зображення Атмосфера NRGspace коворкінг

Є різні варіанти оренди – експерти можуть обрати собі закріплене робоче місце, або незакріплене робоче місце, де за потреби можуть переміщатися від більш тихого до більш гучного місця, що є дуже комфортним з огляду на те, що резиденти проводять там тривалий час. Також є можливість орендувати окремий кабінет від 4 до 20 осіб для командної роботи на умовах довгострокової угоди. Є можливість отримати одноденні відвідування на умовах короткострокової угоди.

Зображення коворкінг NRGspace

Ми відкриті для резидентів з будь-якої галузі, і готові запропонувати широкий спектр послуг коворкінгу за конкурентноздатною вартістю на ринку. Для цільових компаній, які дотичні до галузі сталої енергетики, переваг ще більше, а умови партнерства найкращі серед коворкінгів.

Де знаходиться простір NRG.space і як з Вами зв`язатися? Які перші кроки Ви пропонуєте для потенційних клієнтів, щоб вони обрали саме Вас?

Простір має чудове географічне розташування. Він знаходиться в діловому районі Києва, недалеко від вулиці Жилянської, на території бізнес-парку «Європасаж». Туди можна без проблем дістатися і на автомобілі і на метро, оскільки він знаходиться на перетині між трьома лініями метро, 15 хв пішки від кожної станції.

На сайті компанії «Атмосфера» вказані контакти менеджера. Після контакту з менеджером відбувається перша зустріч, проводиться екскурсія простором. Є можливість побути у просторі один день безкоштовно, щоб зорієнтуватися, як він працює та узгодити всі комерційні моменти.

Зображення коворкінг Київ

А як відбувається інформування новачків-резидентів простору, щоб вони швидше інтегрувалися в спільноту? Як їм дізнатися про того фахівця, який їм потрібен?

Опцій багато. Є доступна рецепція з офіс-менеджером, який надасть необхідну інформацію. Також в мобільному застосунку NRG.space є список всіх компаній-резидентів і наявна інформація про них. В додатку також є можливість внести інформацію про себе як про експерта, або компанію. Додатковою опцією є нетворкінги, які будуть цікаві саме для новачків-резидентів простору. На них є можливість резидентам познайомитися та поспілкуватися один з одним, налагодити контакти. Всі ці зустрічі є безкоштовними для наших резидентів. Більше того, кожен резидент може виступити з ініціативою і провести таку тематичну зустріч.
Ми також плануємо залучати до нашого простору галузеві медіа, що регулярно публікують про відновлювальну енергетику, системи теплопостачання, опалення, вентиляцію та інші інженерні системи.

Які бонуси додатково отримують резиденти проєкту, перебуваючи в такому просторі?

Резиденти NRG.space, які приходять в простір з питаннями по інженерії, можуть отримати рішення з відновлювальних джерел енергії та автономних систем для свого будинку або підприємства. NRG.space дозволяє проводити зустрічі як з монтажниками, так і з замовниками в комфортному просторі високого класу. Є можливість регулярно зустрічатись з представниками основних виробників обладнання для СЕС, домовитись про персональний лікбез, вживу побачити обладнання і його роботу. Також резиденти перші мають доступ до свіжих новин - це може бути обговорення анонсу за кавою, або офлайн презентація новин/продукту в лекторії.

Чи є якісь спортивні куточки, місця відпочинку відвідувачів простору?

Так, у просторі є місце відпочинку - зона, де можна пограти в настільний теніс, футбол, позайматися на балансборді, найближчим часом планується монтаж фітнес-стінки. В просторі також є душові кабіни, велика кухня, парковка для велосипедистів. В пішій доступності від «Атмосфери» є SportLife, футбольне поле, басейни.

Інтервю-NR55558Gspace-AW-Therm

Чи існують в просторі особливі приміщення, яких немає в стандартних коворкінгах? Які ще цікаві локації пропонує Atmosfera NRG.space?

Ми виділили окрему зону для зйомок відео, оскільки ця потреба була для нас і наших резидентів постійно актуальною. Ця зона є завжди доступною і облаштованою спеціальним обладнанням, оскільки досить багато компаній потребують місця для зйомок.

Також ми виокремили лабораторію для тестування обладнання для сонячних електростанцій, що може бути цікавим для спеціалістів і фахівців в галузі сталої енергетики. В цьому місці також є можливість протестувати інше електричне обладнання, що робить лабораторію так званою технічною зоною. Також в лабораторії є можливість здійснити 3D друк для своїх потреб.

Нестандартним є розподіл робочих зон по гучності, тож резидент в будь-який момент може перейти у тиху зону для концентрації, переміститись у середню зону, щоб поспілкуватись, або піти в гучну, щоб провести сесію дзвінків.

Також лаунж-зони ми не розглядаємо як робочі місця і не продаємо окремо, це саме місця, де люди розслабляються і спілкуються.

Зображення Атмосфера NRGspace коворкінг

В сучасних реаліях перебоїв з електроенергією, з якими стикнулися майже всі підприємства, як Ви вирішуєте питання сталого енергозабезпечення простору?

Ми подбали про те, щоб на території простору NRG.space був стабільний інтернет і електроенергія. На об`єкті є декілька провайдерів з великою пропускною здатністю, які підключені до автономних джерел живлення. Наші резиденти не відчувають жодних обмежень по пропускній здатності. Швидкість підключення при цьому не страждає. Електроенергія працює безперебійно, навіть при довгострокових відключеннях. «Атмосфера» розробила і встановила систему резевного живлення з обладнання, яке ми самі продаємо. Ця система також стала наглядним «стендом" потужної автономної системи електрозабезпечення, яку ми і наші резиденти залюбки демонструємо клієнтам.

Чи Ви можете вже поділитися успішним досвідом співпраці між гравцями суміжних галузей?

Так, у нас вже існують позитивні результати таких комплексних зустрічей компанії «Атмосфера» з клієнтом – компанією-інсталятором, на яких присутній замовник. За рахунок зустрічей у такому форматі кількість успішних підписаних угод зросла, оскільки іміджева складова простору викликає більше довіри.

Бізнес-модель нашого простору полягає в створенні довготривалих відносин з резидентами – експертами в галузі сталої енергетики. Ми зацікавлені в створенні кооперацій та різного роду ініціатив між фахівцями, налагодженні тривалої співпраці. Тому запрошуємо до нашого простору фахівців інженерного ринку та суміжних компаній, які б чудово інтегрувалися в нашу спільноту. Наш простір в свою чергу забезпечить особливі умови та підтримку для таких фахівців.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 474


Залишити коментар

Telegram