Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Насос Grundfos SQ: команда професіоналів рекомендує

Насос SQ від Grundfos – це полегшений 3-дюймовий занурений насос для подачі ґрунтових вод до житлового будинку. Він забезпечує стабільний тиск води в індивідуальному будинку, а також подачу води з водорозбірної свердловини. Фахівці з насосного обладнання рекомендують насоси SQ як енергоефективні і надійні системи для підземних вод

Зображення професійні інсталятори насосів
Підземні води — природне джерело водопостачання. Надійна подача прісної води дуже важлива для споживачів-домовласників, особливо для тих, хто використовує водозабірну свердловину.

З іншого боку, в будинках на одну-дві сім'ї часто виникає проблема низького або нестабільного тиску води, що призводить до слабкого напору в душі і кранах. Для таких випадків існує необхідне економічне, надійне і енергоефективне рішення з використанням свердловинного насосу. Спеціалісти з встановлення насосних систем Grundfos рекомендують насоси та насосні системи SQ, оптимізовані для забезпечення високої продуктивності і надійності установок для підземних вод.

Зображення насос свердловинний Grundfos SQ

Зображення конструкція Grundfos SQ

Свердловинні насоси Grundfos SQ мають вдосконалену гідравлічну конструкцію і відзначаються високою ефективністю, високою стійкістю до піску і інших абразивів, захистом двигуна і простотою обслуговування. Свердловинні насоси Grundfos, повністю виготовлені з корозійностійкої нержавіючої сталі, ідеально підходять для таких застосувань, як подача води із свердловин, зрошення, зниження рівня ґрунтових вод і підвищення тиску.

Свердловинні насоси SQ для підземних вод та їх модифікації

Свердловинний насос Grundfos SQ являє собою компактний 3-дюймовий багатоступінчастий відцентровий насос, який можна встановлювати у свердловини розміром 3”, або більше. Завдяки вбудованій електроніці насос простий в установці та експлуатації і завжди забезпечує надійне водопостачання. Насоси SQ оснащені електродвигунами з постійним магнітом і можуть подавати напір до 200 м.

Відео. Як налагодити роботу насоса Grundfos SQ під час блекауту?

Одинарний високошвидкісний занурений свердловинний насос SQ придатний як для безперервної, так і для періодичної роботи в різних сферах застосування, включаючи водопостачання, побутове водопостачання, невеликі водопровідні системи, зрошення та пониження ґрунтових вод.

Насоси серії SQ існують на ринку в різних типорозмірах:

  • Свердловинний насос SQ1 має максимальну витрату 2 м³/год та температуру рідини 0...35°C. Максимальний тиск насосу - 15 бар, а максимальний гідростатичний напір - 230 м.
  • Свердловинний насос SQ2 має максимальну витрату 3 м³/год та температуру рідини 0...35°C. Максимальний тиск насосу - 15 бар, а максимальний гідростатичний напір - 153 м.
  • Свердловинний насос SQ3 має максимальну витратою 4 м³/год та температуру рідини 0...35°C. Максимальний тиск насосу - 15 бар, а максимальний гідростатичний напір - 145 м.
  • Свердловинний насос SQ5 має максимальну витрату 8 м³/год та температуру рідини 0...35°C. Максимальний тиск насосу становить 15 бар, а максимальний гідростатичний напір - 100 м.
  • Свердловинний насос SQ7 має максимальну витрату 9 м³/год та температуру рідини 0...35°C. Максимальний тиск насосу становить 15 бар, а максимальний гідростатичний напір - 60 м.

Компанія Grundfos пропонує послуги з підбору та встановлення насосу, в тому числі «під ключ», які розроблені, щоб допомогти споживачу отримати максимальну віддачу від інвестицій в насос. За консультацією звертайтеся до кваліфікованих інженерів Grundfos!

З монтажу насосного обладнання звертайтеся до професійних інсталяторів:

Зображення Роман Летнянка

Роман Летнянка

Телефон: +380 67 308-10-13

Досвід роботи понад 15 років. Постійно навчається та вдосконалює свої професійні навички. Відвідує різноманітні виставки, де зустрічається та спілкуюсь з виробниками та колегами.


Зображення Сергій Рей

Сергій Рей

Телефон: +380 97 746-29-81

Інсталятор з досвідом роботи 14 років. Робота на першому місці. Подобається брати участь в професійних змаганнях та навчальних семінарах. Цінує чесність та пунктуальність в людях.


Зображення Микола Назаров

Микола Назаров

Тел.: +380 96 614-49-52

Працює з інженерними мережами 9 років. Робить тепло та комфорт у оселях. Цінує професіоналізм та відповідальність Найбільше подобаються проєкти з альтернативними джерелами енергії.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 3 591

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram