Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

HERZ Україна — Ваш надійний партнер у світі інженерних систем

HERZ Україна — частина всесвітньо відомої австрійської промислової групи HERZ, вже понад два десятиліття в Україні стоїть на варті якості та інновацій у сфері інженерних систем. Наша місія полягає не лише в постачанні обладнання, а й у забезпеченні енергоефективних рішень для житлових, соціальних та промислових об'єктів

Зображення HERZ Україна та інсталятори

Завдяки широкому асортименту продукції, що включає в себе терморегулюючу, запірну та балансувальну арматуру, труби та фітинги, клапани, сантехнічні змішувачі, котельну техніку а також багато іншого, ми пишаємося можливістю задовольнити всі потреби наших партнерів, — від інсталяторів до кінцевих споживачів, які цінують свій час та надають перевагу комплексним рішенням від одного виробника

Ми прагнемо трансформувати методи роботи інсталяторів інженерних систем, піднявши стандарти монтажу до європейського рівня та відійшовши від неструктурованого підходу до уніфікованої комплектації інженерних систем за принципом використання в системі продукції одного виробника.

Визначальною рисою HERZ є ефективне управління бізнес-процесами нашої мережі: дилери HERZ здійснюють доставку замовлень інсталяторам протягом 24 годин, що є доказом нашого бережливого ставлення до часу і ресурсів та нашої зосередженості на постійній оптимізації бізнес-операцій. Це високий стандарт, який ми неухильно намагаємось дотримуватись в роботі з нашими дилерами, послідовно керуючись принципами максимальної оптимізації та ефективності роботи локальних складів.

Говорячи про зобов'язання, ми пишаємося тим, що можемо запропонувати одну з найкращих умов у галузі — 5 років гарантії на нашу продукцію. Це свідчить про нашу впевненість у високій якості та довговічності продукції представленої на ринку.

Зображення продукція ГЕРЦ УКРАЇНА

Турбота про інсталяторів — один з пріоритетів компанії. Програма HERZ PRO HUB є новаторським підходом до взаємодії з інсталяторами, що дозволяє їм комплектувати об'єкти продукцією HERZ найбільш зручно та ефективно.

Наші потужні технічні можливості підкріплені власною Академією HERZ, де кожен може отримати необхідні знання та навички для роботи з сучасним обладнанням HERZ. Тісна співпраця з технічними ВУЗами та закладами профтехосвіти є нашою далекоглядною інвестицією в майбутнє всієї галузі.

Не варто забувати і про власний видавничий дім HERZ, який видає професійну технічну літературу, в тч. українською мовою, доступну кожному безкоштовно. Ми віримо, що освіта та знання — це ключ до успіху.

HERZ Україна віддана своїм клієнтам і завжди готова запропонувати не просто продукцію, а комплексні рішення, що перевищують очікування. Ми пишаємося тим, що наша продукція та сервіси використовуються у багатьох проєктах по всій Україні, сприяючи створенню ефективних, комфортних та безпечних інженерних систем.

Зацікавлені в HERZ Україна? Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як ми можемо допомогти вам у реалізації вашого наступного проєкту.

«ГЕРЦ УКРАЇНА»

01014, Україна, м. Київ, вул. Михайла Бойчука 41Б (бізнес-центр ЖК Новопечерська Вежа), 4 поверх
Телефони:
(044) 290-46-80
(044) 290-46-81
(044) 290-46-82
E-mail: oficce@herz.ua
www.herz.ua

З монтажу інженерних мереж звертайтеся до професійних інсталяторів

Зображення Роман Летнянка

Роман Летнянка

Телефон: +380 67 308-10-13

Досвід роботи понад 15 років. Постійно навчається та вдосконалює свої професійні навички. Відвідує різноманітні виставки, де зустрічається та спілкуюсь з виробниками та колегами.


Зображення Сергій Рей

Сергій Рей

Телефон: +380 97 746-29-81

Інсталятор з досвідом роботи 14 років. Робота на першому місці. Подобається брати участь в професійних змаганнях та навчальних семінарах. Цінує чесність та пунктуальність в людях.


Зображення Микола Назаров

Микола Назаров

Тел.: +380 96 614-49-52

Працює з інженерними мережами 9 років. Робить тепло та комфорт у оселях. Цінує професіоналізм та відповідальність Найбільше подобаються проєкти з альтернативними джерелами енергії.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 104


Залишити коментар

Telegram