Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Який спосіб пересування є найбільш енергоефективним?

Зображення енергоефективні засоби пересування Різні засоби транспортування істотно впливають на загальне споживання енергії. Проведені підрахунки, аби оцінити енергоспоживання транспортних засобів для пересування людей, дають дещо неочікувані результати. Враховуючи, що кожен вид енергії, що витрачається, має відповідний загальний показник та вуглецевий слід (наприклад, фізіологічна енергія для крокування або для поїздок на велосипеді у вигляді харчових продуктів, на чиє виробництво витрачається багато видів первинної енергії на вирощування, перероблення, зберігання, транспортування, роботу обладнання, на супутні матеріали тощо) ретельні підрахунки свідчать, що найменш енерговитратним способом для пересування людей наразі є електроскутер.

На графіку зображені зведені енерговитрати у джоулях, що витрачаються на пересування людини на один метр, цей набір даних потребує ретельного осмислення та вивчення, оскільки використання енергії залежить від широкого кола факторів, і є аспекти, які можна суттєво модернізувати щодо енерговитрат. Дані, що наведені на графіку, враховують ідеальні обставини для використання громадського та приватного транспорту, де, наприклад, автомобілі переміщують максимально допустиму кількість людей, а метро, трамваї, поїзди, автобуси та літаки також працюють на піку потужності та максимально заповнені. Саме за цих умов показана верхня межа ефективності. Енергоспоживання цих транспортних засобів, за умов меншої заповненості, відповідно збільшується.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 918 / 2019-07-10 09:00:45


Залишити коментар

Telegram