Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Який спосіб пересування є найбільш енергоефективним?

Зображення енергоефективні засоби пересування Різні засоби транспортування істотно впливають на загальне споживання енергії. Проведені підрахунки, аби оцінити енергоспоживання транспортних засобів для пересування людей, дають дещо неочікувані результати. Враховуючи, що кожен вид енергії, що витрачається, має відповідний загальний показник та вуглецевий слід (наприклад, фізіологічна енергія для крокування або для поїздок на велосипеді у вигляді харчових продуктів, на чиє виробництво витрачається багато видів первинної енергії на вирощування, перероблення, зберігання, транспортування, роботу обладнання, на супутні матеріали тощо) ретельні підрахунки свідчать, що найменш енерговитратним способом для пересування людей наразі є електроскутер.

На графіку зображені зведені енерговитрати у джоулях, що витрачаються на пересування людини на один метр, цей набір даних потребує ретельного осмислення та вивчення, оскільки використання енергії залежить від широкого кола факторів, і є аспекти, які можна суттєво модернізувати щодо енерговитрат. Дані, що наведені на графіку, враховують ідеальні обставини для використання громадського та приватного транспорту, де, наприклад, автомобілі переміщують максимально допустиму кількість людей, а метро, трамваї, поїзди, автобуси та літаки також працюють на піку потужності та максимально заповнені. Саме за цих умов показана верхня межа ефективності. Енергоспоживання цих транспортних засобів, за умов меншої заповненості, відповідно збільшується.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 2 781 / 2019-07-10 09:00:45

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram