Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Рішення «все в одному»: нові вигідні набори GROHE прихованого монтажу для душів

Картинки сучасних інтер’єрів, що заворожують, де зі стелі у ванній з великої лійки ллється справжній тропічний дощ і можна довго насолоджуватися масажними режимами – це справді сучасний підхід, однак в декого виникає питання: як тоді помитися швидко? Саме для цього до надзвичайно популярного зараз верхнього душу додається ручний душ. А ще потрібні перемикачі між верхнім та ручним душем, і налаштування температури води. Все це разом, включно із керуванням струменями води, і створює душову систему

Від ручних і верхніх душів, змішувачів і термостатів до настінних тримачів і універсальної вбудованої частини для прихованого монтажу – набір «все в одному» містить все, що потрібно для замовника. Більше не потрібно шукати моделі, що підходять одна під одну, оскільки всі необхідні компоненти вже об'єднані в одному зручному комплекті.

 • Нові вбудовані душові системи GROHE включають в себе нещодавно представлені верхні та ручні душі в поєднанні з декількома варіантами накладних панелей – моделі в різному дизайні і на різний гаманець.
 • Досконале поєднання від одного виробника: комплексні душові рішення забезпечують узгоджений дизайн термостатичних змішувачів та лійок.
 • Спрощений монтаж завдяки універсальній вбудованій частині GROHE Rapido SmartBox.
 • Бездоганна репутація виробника– компанія GROHE має 5 фабрик, і жодної в Китаї.

Безпроблемний прихований монтаж забезпечує GROHE Rapido SmartBox, що може виконувати до 3 функцій душу або наповнення ванни і при цьому є надзвичайно компактним – з максимальним вильотом всього 43 мм.

GROHE пропонує 7 оптимальних варіантів підключення наборів прихованого монтажу.

Зображення набір для душу ГРОЄ чорний матовий

Зображення набір для душу від ГРОЄ

Душова кімната набір для душу

Зображення комплект сантехніки для душу від ГРОЄ

Сантехніка для ванної кімнати набір від ГРОЄ

Зображення набір для душової кімнати від ГРОЄ

Зображення кімната душова з наборами ГРОЄ

Порівняння та економія із наборами GROHE

Щоби наочно зрозуміти вигоди від купівлі усього набору разом, візьмемо за приклад ціни з офіційного каталогу GROHE (станом на травень 2024 року) та підрахуємо, скільки коштують окремі компоненти зі знижками порівняно із новими наборами прихованого монтажу.

Візьмемо, наприклад, набір 25 288 000. Це комплект для ванни/душу початкового рівня зі змішувачем GROHE Eurosmart (без термостата) та лійкою Tempesta 250, що включає:

 • одноважільний змішувач Eurosmart (24 043 000),
 • універсальну вбудовану частину GROHE Rapido SmartBox (35 604),
 • верхній душ Tempesta 250 (26 668)
 • та ручний душ Tempesta 110 (27 597) на 2 режими.

Їх вартість відповідно 112 євро, 64 євро, 223 євро та 49 євро. В сумі виходить 448 євро, в той час як вартість набору – всього 299 євро, тобто на 33% дешевше. Більше того, в наборі також ідуть душовий шланг та підключення до шлангу із настінним тримачем.

Візьмемо інший приклад, на цей раз із преміального сегменту – набір 34 864 000. Цей комплект для ванни/душу із термостатом Grohtherm SmartControl та лійкою Rainshower SmartActive 310 Cube. Він включає:

 • термостат прихованого монтажу SmartControl із 3 кнопками керування (29 126),
 • універсальну вбудовану частину SmartBox (35 604),
 • верхній душ Rainshower SmartActive 310 Cube на 2 режими (26 479),
 • ще одну вбудовану частину (26 483),
 • та ручний душ Rainshower SmartActive 130 Cube на 3 режими (26 550).

Їх вартість складає відповідно 543 євро, 64 євро, 948 євро, 117 євро та 78 євро. Це в сумі 1750 євро, а вартість набору – 799 євро, тобто на 54% дешевше. При цьому в наборі йдуть душовий шланг та підключення до шлангу. Таким чином преміальний сегмент стає доступним для більшої кількості замовників.

Основні відмінності нових наборів GROHE

Перша група – набори із класичним одноважільним змішувачем. Це проста, але функціональна опція, адже такий змішувач має двосторонній перемикач – обертаючи його, можна обрати верхній або ручний душ.

Відео. Огляд наборів Grohe від професійного інсталятора Романа Летнянки

Друга група – набори із термостатами з двома ручками. Із такими змішувачами замовник отримує усі переваги термостатичного змішувача: завжди комфортну температуру та економію води (за рахунок того, що не потрібно постійно переналаштовувати температуру). Щоб увімкнути ручний душ, поверніть верхню кнопку управління трохи вліво. Щоб збільшити потік води і отримати більш потужний режим, просто продовжуйте повертати кнопку далі вліво. А щоб переключитися на верхній душ, поверніть кнопку управління вправо. Продовжуйте повертати праворуч, щоб збільшити об'єм. Нижче знаходиться ручка керування температурою, що запам'ятовує налаштування та має вбудовану кнопку-обмежувач на рівні 38°C.

І третя група – набори із термостатом GROHE SmartControl. Такий термостат відрізняється елегантним управлінням, причому це включає керування більшою кількістю режимів душу. Також можливий додатковий обмежувач температури на рівні 43°C, щоб, наприклад, дитина не могла «накрутити» температуру більше за цей поріг.

Відео. Як працює термостат від GROHE SmartControl

Звичайно, що це не всі відмінності. Відрізняються розмір і форма лійки, режими душу, стилі накладної панелі (квадратна, кругла), положення тримача для душу (поряд з панеллю чи в іншому місці), до набору 25 291 000 також входить вилив на ванну.

Також набори доступні в різних кольорах покриття:

• хром – класичний варіант,
• теплий захід сонця – PVD покриття,
• теплий захід сонця матовий – PVD покриття,
• холодний світанок – PVD покриття,
• холодний світанок матовий – PVD покриття,
• суперсталь – допомагає візуально приховувати розводи від води, PVD покриття,
• графіт темний матовий – PVD покриття,
• фантомний чорний – максимально темний варіант.

Зображення набір сантехніки ГРОЄ

Зображення стахніка ГРОЄ

Зображення ванна кімната з набором сантехніки ГРОЄ

Зображення ванна кімната з набором дизайнерської сантехніки ГРОЄ

Зображення душова кімната з набором сантехніки GROHE

Дізнатися більше про усі варіанти наборів можна у офіційних партнерів GROHE, які також надають гарантію від виробника та професійні консультації.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 407 / 2024-05-09 10:04:11


Залишити коментар

Telegram