Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Як просто встановити деякі змішувачі GROHE

Зображення встановлення змішувачів Гроє Вже зараз в нашій країні треба налагоджувати життя. По-перше, кожен з нас може допомогти Україні, облаштувавши свій побут. І по-друге, водопостачання має бути стабільним за будь-яких умов, отже встановлення справного обладнання є нагальною потребою, особливо, якщо воно вже було придбано. Для того, щоб спростити це завдання як для професіоналів, так і кінцевих споживачів, компанія GROHE створила особливу лінійку продукції GROHE QuickFix. Моделі QuickFix розроблені таким чином, що звести кількість зусиль при встановленні до мінімуму, притримуючись ідеї «все в одній коробці».

Компанія GROHE опублікувала українською мовою серію відео інструкцій – як встановити деякі змішувачі GROHE в домашніх умовах. Під час війни це може бути корисним всім.

Відео, що покликані допомогти як професіоналам, так і кінцевим споживачам

YouTube.
Facebook.

Дані інструкції можуть бути застосовані як до моделей QuickFix, так і для багатьох інших моделей GROHE.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 754


Залишити коментар

Telegram