Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Як просто встановити деякі змішувачі GROHE

Зображення встановлення змішувачів Гроє Вже зараз в нашій країні треба налагоджувати життя. По-перше, кожен з нас може допомогти Україні, облаштувавши свій побут. І по-друге, водопостачання має бути стабільним за будь-яких умов, отже встановлення справного обладнання є нагальною потребою, особливо, якщо воно вже було придбано. Для того, щоб спростити це завдання як для професіоналів, так і кінцевих споживачів, компанія GROHE створила особливу лінійку продукції GROHE QuickFix. Моделі QuickFix розроблені таким чином, що звести кількість зусиль при встановленні до мінімуму, притримуючись ідеї «все в одній коробці».

Компанія GROHE опублікувала українською мовою серію відео інструкцій – як встановити деякі змішувачі GROHE в домашніх умовах. Під час війни це може бути корисним всім.

Відео, що покликані допомогти як професіоналам, так і кінцевим споживачам

YouTube.
Facebook.

Дані інструкції можуть бути застосовані як до моделей QuickFix, так і для багатьох інших моделей GROHE.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 2 669


Залишити коментар

Telegram