Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Установки Wilo HiDrainlift и HiSewlift для водоотведения

Wilo Hi HiDrainlift

Концерн Wilo (Германия) анонсировал выпуск новой серии полностью автоматических бытовых насосных установок для водоотведения серии Hi – HiDrainlift и HiSewlift.

Применение подхода Ready-to-plug (готов к подключению) позволило сделать их более удобными для покупателя при вводе в эксплуатацию. Новые установки эффективнее используют электроэнергию, компактные и тихие (до 55 дБ).

HiDrainlift создана для отвода воды из душа и умывальника. Установка соответствует стандарту EN 12050-2, а также европейским стандартам по электробезопасности и электромагнитной совместимости.

Вторая модель – HiSewlift – подходит для отвода сточных вод из унитаза по горизонтальному отводу, из душа, умывальника или биде, в зависимости от использования. Она соответствует стандарту EN 12050-3. Установки водоотведения Hi были представлены в Германии в на форуме ISH 2015.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 229 / 2015-06-10 13:57:52


Залишити коментар

Telegram