Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Програма використання вуглецево-нейтральних джерел енергії в Україні

Над новою програмою співпраці з безвуглецю та стійкості енергосектору України працюють США та Україна

За інформацією від пресс служби Міністерства енергетики України програма передбачає розвиток систем передачі електроенергії та будівництво в Україні малих модульних реакторів.

Зображення Ярослав Демченков

«Україна прагне до ширшого використання вуглецево-нейтральних джерел енергії. Саме тому ми маємо намір поступово відмовитися від вугілля у виробництві електроенергії, а також зменшувати споживання природного газу, покладаючись лише на власний видобуток та виробництво біогазу», - заявив заступник міністра енергетики Ярослав Демченков.

Малі модульні реактори - це нова технологія, що розвивається у всьому світі. Малими їх називають через відносно невелику потужність, до 300 МВт проти 950 МВт на АЕС, і розміри. Якщо традиційний реактор займає площу близько 400 тис. кв. м, то ММР – 40 тис. кв. м. реактори складаються з модулів, які можуть виготовлятися на заводах і збиратися в місці їх розташування.

У лютому 2023 року стало відомо, що НАЕК «Енергоатом» розглядає можливість розміщення майданчиків для малих модульних реакторів поблизу Славутича.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 1 940 / 2023-04-11 12:21:08

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram