Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Переведення української газотранспортної системи на доставку водню

Проєкт з переведення української ГТС на доставку водню увійшов до інвестиційного портфеля ЄС

Зображення водень в Україні Програма підготовки газорозподільних систем України з доставки споживачам водню та інших «зелених» синтетичних газів стала одним із 750 проектів, які були відібрані Європейським водневим альянсом (ЕВА, European Clean Hydrogen Alliance, ECHA) та увійшли до портфелю інвестиційних проектів, які будуть реалізовані в першу чергу.

Європейський альянс, створений під егідою Європейської Комісії, представив комплекс водневих проектів для інтеграції всіх ланок водневого ринку та конкретних проектів з інвесторами та фінансуванням.

Зараз Україна має добрі позиції на європейській водневій карті та може разом з ЄС реалізувати свій потужний потенціал щодо розвитку ринку водню та інших синтетичних газів.

«Водневий проект РГК», який було відібрано ECHA – це програма підготовки газорозподільних систем України з доставки споживачам водню та інших «зелених» синтетичних газів. Проект діє з 2020 року, коли було створено 5 спеціальних полігонів для випробувань водневих газових мереж та обладнання. Науковими партнерами проекту тоді стали вісім наукових установ, зокрема НАН України.

«Чистий водень відіграє ключову роль у переході до екологічності європейської промисловості. Наш рецепт підтримки широкомасштабного впровадження чистих водневих технологій до 2030 р. складається з інвестицій, що підтримують нормативну базу та розвиток партнерства між промисловістю, урядами та громадянським суспільством», - зазначив Комісар Європейського союзу з внутрішнього ринку Тьєррі Бретон.

Експерти оцінюють суму інвестицій із результативного залучення України до реалізації планів ЄС щодо «зеленого» водню щонайменше в 100 млрд. євро.

Джерело: сайт Єврокомісії ЄС,
Third European Hydrogen Forum

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 3 370 / 2021-12-13 09:23:14

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram