Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Переведення української газотранспортної системи на доставку водню

Проєкт з переведення української ГТС на доставку водню увійшов до інвестиційного портфеля ЄС

Зображення водень в Україні Програма підготовки газорозподільних систем України з доставки споживачам водню та інших «зелених» синтетичних газів стала одним із 750 проектів, які були відібрані Європейським водневим альянсом (ЕВА, European Clean Hydrogen Alliance, ECHA) та увійшли до портфелю інвестиційних проектів, які будуть реалізовані в першу чергу.

Європейський альянс, створений під егідою Європейської Комісії, представив комплекс водневих проектів для інтеграції всіх ланок водневого ринку та конкретних проектів з інвесторами та фінансуванням.

Зараз Україна має добрі позиції на європейській водневій карті та може разом з ЄС реалізувати свій потужний потенціал щодо розвитку ринку водню та інших синтетичних газів.

«Водневий проект РГК», який було відібрано ECHA – це програма підготовки газорозподільних систем України з доставки споживачам водню та інших «зелених» синтетичних газів. Проект діє з 2020 року, коли було створено 5 спеціальних полігонів для випробувань водневих газових мереж та обладнання. Науковими партнерами проекту тоді стали вісім наукових установ, зокрема НАН України.

«Чистий водень відіграє ключову роль у переході до екологічності європейської промисловості. Наш рецепт підтримки широкомасштабного впровадження чистих водневих технологій до 2030 р. складається з інвестицій, що підтримують нормативну базу та розвиток партнерства між промисловістю, урядами та громадянським суспільством», - зазначив Комісар Європейського союзу з внутрішнього ринку Тьєррі Бретон.

Експерти оцінюють суму інвестицій із результативного залучення України до реалізації планів ЄС щодо «зеленого» водню щонайменше в 100 млрд. євро.

Джерело: сайт Єврокомісії ЄС,
Third European Hydrogen Forum

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 418 / 2021-12-13 09:23:14


Залишити коментар

Telegram