Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Вітрогенератор без відкритих рухомих частин

Зображення новий вітрогенератор Новий підхід для вітряної генерації від дахових установок продемонстровано рішенням від компанії Aeromine Technologies – спільного американо-європейського стартапу.

Системи складаються з 20-40 блоків, що встановлюються на краю даху з переважним напрямом вітру, де займають мало місця, вони малошумні та компактні.

Потік повітря, що набігає на аеродинамічні профілі, створює розрідження у витяжних вертикальних каналах і формує потік повітря в закритому каналі, де розташована вітротурбіна з генератором.

Відео. Як працює вітрогенератор

Існують установки з різною потужністю та різної конфігурації. В залежності від рози вітрів та особливостей розташування будівлі один блок Aeromine забезпечує таку ж кількість енергії, як і 16 стандартних сонячних панелей. Проте власне установка була розроблена для сумісної роботи сонячних панелей і вітрогенераторів, спільно встановлених на даху, що дозволить дещо знівелювати природню нерівномірність генерації протягом доби.

Розробники запевняють, що в цілому видобувають на 50% більше електрики, аніж якби потрібну для їх установки площу на даху займали би лише сонячні панелі.

Джерело: Aeromine

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 623 / 2022-11-01 09:23:19

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram