Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Вітрогенератор без відкритих рухомих частин

Зображення новий вітрогенератор Новий підхід для вітряної генерації від дахових установок продемонстровано рішенням від компанії Aeromine Technologies – спільного американо-європейського стартапу.

Системи складаються з 20-40 блоків, що встановлюються на краю даху з переважним напрямом вітру, де займають мало місця, вони малошумні та компактні.

Потік повітря, що набігає на аеродинамічні профілі, створює розрідження у витяжних вертикальних каналах і формує потік повітря в закритому каналі, де розташована вітротурбіна з генератором.

Відео. Як працює вітрогенератор

Існують установки з різною потужністю та різної конфігурації. В залежності від рози вітрів та особливостей розташування будівлі один блок Aeromine забезпечує таку ж кількість енергії, як і 16 стандартних сонячних панелей. Проте власне установка була розроблена для сумісної роботи сонячних панелей і вітрогенераторів, спільно встановлених на даху, що дозволить дещо знівелювати природню нерівномірність генерації протягом доби.

Розробники запевняють, що в цілому видобувають на 50% більше електрики, аніж якби потрібну для їх установки площу на даху займали би лише сонячні панелі.

Джерело: Aeromine

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 2 560 / 2022-11-01 09:23:19

Вас може зацікавити:


Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram