Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Viessmann: 20 років в Україні

Компанія Viessmann відзначила 20-річчя діяльності в Україні. Саме стільки років тому, 3 лютого, було засновано ТОВ «Віссманн». За час роботи в нашій країні встановлені понад 100 тис. котлів преміум-класу різної потужності, а особливих успіхів компанії вдалося досягти в сегменті промислового обладнання

Зображення Віссманн 20 років Як повідомляється в офіційному прес-релізі компанії, серед обладнання середньої потужності на першому місці за продажами– низькотемпературні газові котли Vitoplex (понад 5,1 тис. одиниць). В сегменті високопропродуктивних теплогенераторів лідирують за обсягами продажів водогрійні котли Vitomax (255 одиниць). Крім того, на підприємствах та в комунальному господарстві українці встановили сотні котлів моделей парових котлів, транспортабельних котельних та конденсаційної техніки.

Теплогенератори вже багато років експлуатуються в районних котельних для мереж централізованого опалення та в якості високотехнологічного обладнання на виробництві.

Обладнання від німецького виробника встановлено на підприємствах різних галузей у всіх регіонах України. Проте найбільше в харчовій та аграрній промисловості.

Крім того, опалювальне обладнання Viessmann експлуатується в багатьох столичних бізнес-центрах та торгово-розважальних закладах, таких як «Сенатор», Horizon Park, ІQ, Mandarin Plaza та в одній із найвищих будівель України – БЦ «Парус».

Слоган Viessmann – «Ми створюємо життєві простори для майбутніх поколінь» – знайшов відображення в постачанні енергоефективного обладнання для житлових будинків.За 20 років в Україні встановлено більше 90 тис. котлів Vitopend та 21 тис. «конденсаційників» Vitodens із лінійки обладнання компанії для побутових потреб.

Останніми роками все популярніше використання відновлювальної енергії. Зважаючи на це компанія поставила 5 тис. м² сонячних колекторів Vitosol, а також 600 теплових насосів Vitocal. Загальна потужність електростанцій на фотоелектричних модулях Vitovolt сягає 1,2 МВт.

Всього цього, за інформацією компанії, вдалося досягти завдяки широкій мережі партнерів, перш за все, інсталяторів. Понад 600 із них на сьогодні є учасниками програми лояльності, а більш ніж 32 тис. фахівців пройшли навчання в Академії Viessmann в Україні за весь період її роботи. Крім того, компанія має розвинуту мережу дилерів та авторизованих сервісних центрів.

Група Viessmann – одна із лідерів європейського ринку опалювальної та кліматичної техніки. Пропонує комплексні та індивідуальні рішення на основі обладнання власного виробництва потужністю від 1,5 кВт до 120 МВт. Річний оберт перевищує 2 млрд євро; кількість співробітників близько 12 тис.

Нещодавно компанія відсвяткувала 100-річчя від заснування.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 503 / 2020-02-06 18:31:42

Вас може зацікавити:



Залишити коментар

Telegram