Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Uponor Motion - безпечна інноваційна система водопостачання

Компанія Uponor пропонує безпечну систему водопостачання Uponor Motion, створену за Європейськими тенденціями, що передбачає сучасний підхід для безпеки споживачів, їх комфорту та енергозбереження в цілому

Зображення Uponor Motion

Питання постачання населення чистою та безпечною водою вимагає посиленої уваги і контролю. Самі головні загрози для безпечного водопостачання – це хімічні забруднення, що виділяються в воду з металевих труб, фітингів, припою, гальванічних покриттів; а також біологічні забруднення (понад 30 видів бактерій та вірусів, які живуть у воді). Забруднення здатні накопичуватися в організмі, викликати алергію, отруєння, провокувати онкологічні захворювання. Серед біологічних бактерій найбільш небезпечною є Legionella Pneumophila. Близько 90% легіонельозу пов'язано саме з цим видом.

Відтак існує необхідність створення систем водопостачання, які б зменшили забруднення та зробили водоспоживання безпечним для людей. До таких заходів відноситься застосування полімерних труб в системах водопостачання, мінімізація довжини і діаметрів труб, поділ холодних і гарячих трас, теплоізоляція як гарячих, так і холодних ділянок. Вода в системі холодного водопостачання повинна бути холодною: <20°C. Температура води в системі гарячого водопостачання повинна бути ≥ 60°C. Тупикові відгалудження і застійні зони повинні бути відсутніми.

Uponor Motion – станція автоматичного зливу застійної води

Зображення Uponor Motion станція

Компанія Uponor пропонує безпечну інноваційну систему водопостачання Uponor Motion. Станція дозволяє забезпечити постійний рух води в системі водопостачання та зливає застійну воду, що запобігає виникненню умов розмноження хвороботворних бактерій. Монтаж станції, особливо у поєднанні з кільцевою схемою монтажу, значно знижує ризик зараження небезпечними патогенами. Тому Uponor Motion дозволяє забезпечити якість водопостачання, що відповідатиме стандартам DIN 1988-200 та DVGW W540.

Станція працює відповідно до попередньо запрограмованої логіки, сформованої згідно стандарту VDI/DVGW 6024, або відповідно до користувацьких налаштувань (з певним інтервалом роботи, або в межах визначених температур). Станція запрограмована на роботу у випадках небезпеки за двома параметрами: температури та часу простою без потреби у встановленні додаткового програмного забезпечення. Вона може працювати незалежно, або з віддаленим контролем та керуванням. Такі станції не вимагають значних вкладень в їх монтаж та поточне обслуговування. Станція також надає додаткові переваги з точки зору комфорту. Якщо мінімальний час подачі гарячої води за стандартною схемою ГВП становить до 30 сек., то інноваційна схема ГВП з автоматичним зливом води подає воду до 3 сек. Це є оптимальне рішення для реконструкції старих систем та створення нових.

Термінові сповіщення про зміни у роботі системи водопостачання надсилаються електронною поштою. Існує застосунок для смартфонів та планшетів з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та підключенням за допомогою Wi-Fi мережі.

Кільцева схема водопостачання

Зображення як працює Uponor Motion

Найпоширеніші схеми водопостачання – трійникова та колекторна, які мають багато недоліків в роботі. У них розгалужена мережа з великим об’ємом води та застійних зон. Крім того, трійникова схема має багато прихованих фітингів, а колекторна відносно дорога та важко поєднується з «теплими підлогами».
Безпечна інноваційна система водопостачання Uponor прокладається за кільцевою схемою, яка має ряд переваг:

  • У системі відсутні застійні зони, подача гарячої води відбувається набагато швидше, ніж в звичайних схемах водопостачання.
  • Для монтажу система потребує мінімальну кількість прихованих фітингів, а також менший діаметр труб (зазвичай вистачає Ø16мм).
  • Відсутність перепадів тиску при одночасній роботі та гідравлічних ударів.

Звичайно, для прокладання системи за кільцевою схемою потрібна більша кількість труб, а також спеціальні проточні водорозетки, проте таким чином підвищується якість водопостачання та безпечне споживання води.

Переваги для клієнта

Переваги для споживача є відчутними. В першу чергу це максимальний захист від виникнення бактерій. Сама система працює за принципом швидкої подачі гарячої води. При одночасній роботі приладів відсутні перепади тиску, що робить систему комфортною у використанні. Інноваційні та сучасні рішення зацікавлять будь-якого споживача, а швидкий монтаж та простота обслуговування роблять систему привабливою для інсталяторів. Доступна гарантія від Uponor стане хорошим бонусом при виборі системи, адже підтверджує її надійність та якість.

Відео. Як працює Uponor Motion

Отримати безкоштовну технічну консультацію та придбати систему водопостачання зі станцією Uponor Motion можна у офіційного дилера Uponor в Україні - компанії «САНСТОР УКРАЇНА».

Зображення компанія SANSTORE

03083, місто Київ, вул.Пирогівський шлях, будинок 34,
Тел.: 0-800-400-218
www.san-store.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 991 / 2024-01-17 13:23:44

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram