Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

«Живий хмарочос для Нью-Йорка»: українська концепція отримала визнання

Українські архітектори перемогли в міжнародному конкурсі хмарочосів 2021 журналу eVolo з проектом «Живий хмарочос для Нью-Йорка»

Зображення проєкт «Живий хмарочос для Нью-Йорка» Щорічний конкурс хмарочосів, що заснований журналом eVolo - один з найпрестижніших міжнародних архітектурних конкурсів для концептуальних проєктів. Нещодавно в травні журнал eVolo оголосив переможців конкурсу хмарочосів 2021 року. З 492 отриманих проєктів журі обрало 3 переможців та ще 20 почесних заохочувальних відзнак. Щорічна премія, заснована в 2006 році, визнає перспективність ідеї, які завдяки новому використанню технологій, матеріалів, програм, естетики та просторових організацій кидають виклик сьогоднішньому баченню вертикальної архітектури та її взаємозв'язку із природним та штучно побудованим середовищем.

Перше місце цьогоріч отримав LIVING SKYSCRAPER («Живий хмарочос»), розроблений Андрієм Лесюком, Михайлом Когутом, Софією Школяр, Катериною Іващук, Назарієм Дудою, Марією Школьник, Оксаною-Дариною Кицюк та Андрієм Гончаренком з України. Проект досліджує використання генетично модифікованих листяних дерев для формування їх у живі хмарочоси, які пропонують містам зелені простори, що придатні для проживання чи комерційного використання. Однією з головних цілей проєкту є вирощування живого хмарочоса за принципом стійкої архітектури.

Дерева для хмарочосу - це окремий живий організм із власною кореневою системою, зрошенням, механізмами догляду та особливостями розвитку, орієнтованими на його пристосування до використання в архітектурі. Це група унікальних швидко зростаючих і високих дерев листяних порід, які висаджуються групами в спеціально підготовлений ґрунт, і в процесі їх зростання з них формується унікальний архітектурний об'єм, серед якого розміщуються власне житлові чи офісні приміщення та комунікації.

Під час розвитку гілки сусідніх дерев будуть щеплені разом на різних рівнях і утворюватимуть мережеву структуру - своєрідне сполучення, яке зміцнить загальну просторову конструкцію і продовжить своє зростання. Гілки гібридних «дерев майбутнього» сформують несучу основу живого хмарочоса, сформують рівномірні, відокремлені біоморфні структури, утворюючи екосистему, необхідну для великих агломерацій. По мірі зростання живий хмарочос може з'єднуватися з сусідніми будівлями та утворювати зелені звисаючі комунікації над кварталом. Функціональне призначення хмарочосів може змінюватися залежно від потреби. Запропонований українськими архітекторами хмарочос у центрі Нью-Йорка послужить оглядовою вежею зі своєю флорою та фауною, а також стане екологічним зв’язком між іншими офісними будівлями із зеленим центром відпочинку.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 789 / 2021-05-15 14:42:12


Залишити коментар

Telegram