Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Україна розпочала експортувати електроенергію до Євросоюзу

За збігом обставин, за чотири години до початку масованої навали РФ на Україну українська енергосистема була успішно від'єднана від спільної енергосистеми з Росією та Білоруссю, як це було заплановано раніше. Це в подальшому дозволило зробити історичний крок - 16 березня 2022 року Україна доєдналася до єдиної енергосистеми ЄС ENTSO-E і отримала можливість виконувати технічні перетоки електроенергії до ЄС та до України для стабілізації добового попиту

Зображення Експорт електроенергії в Євросоюз 7 червня 2022 року Україна отримала рішення ENTSO-E, яке відкриває можливість експорту електроенергії в країни Євросоюзу. Сьогодні Україна розпочинає комерційні перетоки енергії до ЄС - власне Україна вже здійснює експорт електроенергії до країн ЄС через лінії, розташовані в Румунії (через Молдову), Угорщині, Словакії і Польщі. Тепер експортувати електроенергію зможуть державні компанії за контрактами. Йдеться про мільярди євро на рік до бюджету України.

Це свідчить щонайменше про:

  1. Енергетичну спроможність України укладати і виконувати експортні угоди щодо еклектроенергії, незважаючи на фактичне захоплення ворогом ЗАЕС та втрату багатьох інших генеруючих потужностей.
  2. Технічну достатність потужностей української енергетики для повного забезпечення поточних потреб України в електроенергії та існування певних надлишків, що можуть бути із взаємною вигодою постачатися до ЄС.
  3. Зменшення економічного впливу на Європу через відмову від російської нафти та нафтопродуктів, а в подальшому - від газу, чим дієво підтримати тиск на фінансовий стан країни-агресорки.

Комерційний експорт електроенергії з України до Європи відбувся на 2,5 роки раніше запланованих термінів.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 219 / 2022-06-08 23:49:55


Залишити коментар

Telegram