Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Труба Uponor PE-Xa: 50 років на світовому ринку

Зображення Олександр Качановський Упонор


Для того, щоб Ви могли слухати «Подкаст» в окремому вікні та переглядати статті на сайті – натисніть тут. Після переходу, увімкніть «Відтворення».

Подкаст - з Олександром Качановським, менеджером з регіонального розвитку представнитцва Uponor GmbH в Україні - присвячений історії виробництва труби із зшитого поліетилену Uponor PE-Xa та новій трубі представленій на ринку України.

«Як і коли з’явилися поліетиленові труби PE-Xa? Яким методом виробляється труба із зшитого поліетилену PE-Xa? Що означає ефект «пам’яті форми»? Про нові розробки компанії Uponor слухайте в подкасті та будьте в курсі подій!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 7 354


Залишити коментар

Telegram