Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Система труб та фітингів для аксіального запресування TECEflex поза категорією

Наразі полімерні системи знаходяться на вершині популярності серед споживачів. Ринок пропонує безліч трубопровідних систем із різними типами з’єднань та різними видами пластиків

Зображення труби та фітинги TECE Система аксіального запресування TECEflex знаходиться на найвищому щаблі якості. Можна навіть сказати, що вона випереджає пропозиції на ринку, так як має безліч переваг. Компанія «СП УДТ» є одним з найперших партнерів компанії ТЕСЕ, оскільки формує свій вибір на високій якості, надійності та довговічності продукції німецького виробника.

Комбінація матеріалів у системі TECEflex

Компанія ТЕСЕ має в своєму «арсеналі» два типи труб – металополімерну та цільнопластикову. В якості основного матеріалу використовується зшитий поліетилен, виготовлений по методу РЕ-Хc. Труба має досить високий ефект пам’яті форми та виготовлена таким самим способом. Саме це покращує та спрощує її монтаж. Для захисту від проникнення повітря в систему, труби оснащені антидифузійним бар’єром. Для металополімерної труби цю функцію виконує шар алюмінію, для звичайної труби – шар EVOH. На відміну від більшості труб інших виробників, цільнопластикові труби фірми ТЕСЕ мають 5-ти-шарову структуру. Тобто, шар EVOH вкривається додатковим шаром зшитого поліетилену – для захисту від механічних пошкоджень.

Для виробництва фітингів використовується латунь, стійка до корозії та вимивання цинку. Також є варіант фітингів із технополімеру – поліфенілсульфону PPSU, котрі не поступаються в міцності латунним аналогам.

Універсальність системи TECEflex

Фітинг – єдиний абсолютно для всіх труб компанії ТЕСЕ та використовується у системах радіаторного та поверхневого опалення, холодного та гарячого водопостачання, а також у системах стисненого повітря. Це дуже пришвидшує процес монтажу та спрощує асортимент.

Конструкція

У конструкції фітингів ТЕСЕ відсутні гумові ущільнювачі, на відміну від затискних чи прес-фітингів, що підвищує надійність системи в цілому.

Фітинги TECEflex не звужують прохідний отвір труби, завдяки цьому зменшується гідравлічний опір, в порівнянні з іншими фітингами, та покращують роботу системи в цілому.

Тип з’єднання з насувною гільзою передбачає можливість повторного використання фітингів, що й зменшує витрати під час ремонту чи переплануванні систем.

Простота та надійність монтажу системи TECEflex

Для створення з’єднання фітингу необхідновиконати лише три дії: розширити трубу, вставити фітинг та насунути зверху гільзу. При з’єднанні фітингу TECEflex дуже складно помилитись. В якості ущільнення виступає сама труба.

Такий тип з’єднань є нерозбірним. Тому його можна без вагань монтувати в будівельні конструкції – стіни, підлогу, перекриття та ін.

Асортимент ситеми TECEflex

Діапазон діаметрів елементів системи TECEflex – 16-63 мм. Труби випускаються як в бухтах, так і в штангах. Доступними є версії з ізоляцією. Більш детальну інформацію про систему TECEflex можна отримати, звернувшись до фахівців «СП УДТ» та «мережі сантехмаркетів «Інсталятор»» – партнера ТЕСЕ в Україні.

До речі, саме зараз проводиться акція – розігрується поїздка на північ Норвегії на риболовлю, учасниками якої стають покупці будь-якої продукції, під ТМ ТЕСЕ. Зареєструватися можна на сайті santehnika.com.ua та на сторінці у ФБ.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 101


1 коментар

5
5
5
Залишити коментар

Telegram