Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Акція #ЯїдувНорвегію

Поїхали з нами на риболовлю до Норвегії!

В «мережі сантехмаркетів «Інсталятор» з 1 липня стартувала довгострокова акція #ЯїдувНорвегію, в якій може взяти участь кожен громадянин України та Всесвіту. У прямому ефірі 27 лютого 2020 р. на сторінці у мережі ФБ відбудеться розіграш ТРЬОХ поїздок до Mefjordvær (Норвегія) на початку серпня 2020 р. Розіграш буде проводитися серед учасників, які в період з 1 липня по 31 грудня 2019 р. виконають умови акції.

Детальніше ознайомитись про це можна тут:

https://www.facebook.com/spudtkiev/
або
https://santehnika.com.ua/

Отже, беріть участь та подорожуйте, адже разом з «мережею сантехмаркетів «Інсталятор»» Ви виграєте завжди!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 139 / 2019-07-23 09:07:18


Залишити коментар

Telegram