Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

«Термояд» працює!

Зображення термоядерна реакція Вчені вперше в історії зафіксували чистий приріст енергії під час роботи термоядерного реактора. Тобто в ході термоядерної реакції вдалося отримати більше енергії, ніж знадобилося на те, щоб запустити реакцію. Про це першими повідомили видання Financial Times та The Washington Post. Прорив зафіксовано у науковому центрі National Ignition Facility Ліверморської національної лабораторії ім. Лоуренса в Каліфорнії.

Представники лабораторії поки що не дають коментарів, проте Міністерство енергетики США оголосило, що подробиці обов'язково будуть, але пізніше.

Передбачається, що термоядерна реакція може стати практично невичерпним джерелом енергії та зможе задовольнити усі енергетичні потреби людства. У ході синтезу температура плазми в реакторі досягає 150 мільйонів градусів за Цельсієм, що перевищує температуру Сонця вдесятеро.

Джерело: Голос Америки

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 535 / 2022-12-13 15:44:50


Залишити коментар

Telegram