Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Новий тепловий насос «повітря-вода» Compress 3400i AWS від Bosch Home Comfort

Компанія Bosch Home Comfort представила на ринку України новий тепловий насос «повітря-вода» Compress 3400i AWS. Розглянемо основні технічні характеристики, сферу застосування та можливості керування

Тепловий насос «повітря-вода» Compress 3400i AWS– технологія майбутнього для різних застосувань

Зображення тепловий насос «повітря-вода» Compress 3400i AWS

Для нового будівництва чи проєкту модернізації Compress 3400i AWS забезпечить ефективне опалення та гаряче водопостачання у будинку. Завдяки різним типорозмірам (4-14 кВт) та трьом варіантам виконання внутрішніх блоків, тепловий насос здатен задовольнити усі ваші потреби та запропонувати ідеальне рішення для будь-яких вимог. Наявність внутрішнього блоку з вбудованим триходовим клапаном дозволяє встановити тепловий насос у систему з існуючим газовим чи електричним котлом. Як результат такої модернізації – ви отримаєте усі переваги використання відновлюваної енергії та зможете значно зменшити витрати на опалення та викиди CO2.

Тепловий насос Compress 3400i AWS– енергоефективне й екологічне рішення

Compress 3400i AWS демонструє сезонний коефіцієнт продуктивності до 4.89 (для A7/W35), тепловий насос є надзвичайно ефективним та досягає класу енергоефективності у режимі опалення A+++ (для помірних кліматичних умов та температури подачі 35 °C). Для режиму економічного приготування гарячої води коефіцієнт продуктивності (COP) сягає до 3,01.

Відео. Тепловий насос Compress 3400i AWS: відгук експерта

Завдяки використанню холодоагенту R32 у моделях з потужністю 4, 6, 8 та 10 кВт (моделі з потужністю 14 кВт працюють з холодоагентом R410A) тепловий насос забезпечує енергоефективну роботу та є екологічним рішенням. Він також потребує невеликої кількості холодоагенту, що також істотно зменшує парниковий ефект. Результатом цього є істотно менший вплив на глобальне потепління.

Проста гнучкість вибору теплового насоса Compress 3400i AWS

Внутрішні блоки теплового насоса Compress 3400i AWS доступні 3 трьох варіантах:

Компактний – CS3400i AWS M. Цей модульний варіант з інтегрованим 190-літровим баком гарячої води відповідає усім вимогам зручності гарячого водопостачання.
Гнучкий – CS3400i AWS E. Цей внутрішній блок містить вбудований електричний нагрівальний елемент і використовується для систем, у яких тепловий насос – єдине джерело тепла.
Гібридний – CS3400i AWS B. Цей внутрішній блок містить вбудований змішувальний
клапан і використовується для систем, у яких окрім теплового насоса є інше джерело тепла, наприклад газовий котел.

Зображення внутрішні блоки тепловий насос «повітря-вода» Compress 3400i AWS

Тепловий насос «повітря-вода» Compress 3400i AWS: просте керування зі смартфона

З використанням модуля Connect-Key K 30 (доступний як аксесуар) можна керувати системою з Compress 3400i AWS зі смартфона чи планшета. Керування й інформація про систему доступна через додаток Bosch HomeCom Easy: користувач зможе легко налаштовувати та змінювати часові програми для опалення та гарячого водопостачання, матиме дані про стан системи та енергоспоживання теплового насоса.

Ключові характеристики Compress 3400i AWS:

  • Моделі потужністю від 4 до 14 кВт;
  • Забезпечує опалення, охолодження та ГВП;
  • Три типи виконання внутрішніх блоків: підлоговий блок з вбудованим баком гарячої води, настінні блоки: з вбудованим електричним нагрівальним елементом чи з вбудованим триходовим клапаном;
  • Сезонний коефіцієнт продуктивності до 4.89 (для A7/W35) і клас енергоефективності А+++, коефіцієнт продуктивності (COP) до 3,01 для економічного приготування гарячої води;
  • Стабільна робота у режимі нагріву при зовнішніх температурах -20/+45 °С;
  • Максимальна температура подачі від теплового насоса 60 °С;
  • Можливість управління зі смартфона через додаток Bosch HomeCom Easy (опція).

Зображення технічні характеристики теплового насоса «повітря-вода» Compress 3400i AWS

Дізнавайтеся більше інформації про Compress 3400i AWS за посиланням.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 373

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram