Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

ISH-2023 – провідний світовий форум HVAC + Water

13 березня стартує форум ISH – провідна світова виставка HVAC + Water

Зображення виставка ISH 2023

Більше 2025 експонентів з 54 країн вперше представляють свої новинки. Протягом п’яти днів з 13 по 17 березня 2023 року на ISH 2023 все буде обертатися навколо інновацій, які сприяють досягненню цілей захисту клімату та забезпеченню відповідального та ефективного використання наявних ресурсів.

Детально про програму форуму читайте в статті «ISH 2023: яскрава низка подій, лекцій, доповідей та екскурсій» за посиланням.

Запрошуємо наших читачів відвідати інноваційний форум.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 819 / 2023-03-16 18:19:48


Залишити коментар

Telegram