Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

ISH-2023: яскрава низка подій, лекцій, доповідей та екскурсій чекає на відвідувачів

Глобальний форум ISH 2023, що відбуватиметься з 13 по 17 березня – міжнародне місце зустрічі представників сектору санітарії та галузі HVAC від Messe Frankfurt Exhibition GmbH, проводиться під девізом «Рішення для сталого майбутнього»

Для швидкого орієнтування та вибору найбільш цікавих для відвідувачів місць виставки використовується метод точки доступу (hotspot).

Зображення виставка ISH-2023

Hotspot Energy: Основна увага зосереджена на комплексній програмі лекцій, що охоплюють сектор опалення, які будуть обговорюватися в панельних дискусіях з політиками та представниками промисловості, торгівлі та асоціацій. Програму, яка проходитиме в західному фойє залу 12, організували Федерація опалювальної промисловості Німеччини (BDH), Німецька асоціація з енергоефективності будівельних послуг (VdZ) і Німецька асоціація санітарії, опалення та кондиціонування повітря (ZVSHK). У центрі уваги – диверсифікація джерел енергії та скорочення викидів у секторі опалення та потенційні рішення для досягнення цілей із захисту клімату.

Інсталяція відіграє вирішальну роль у здійсненні успішної енергетичної революції. Поруч із Форумом розташоване місце зустрічі інсталяторів, яке є центральною точкою контакту ZVSHK для відвідувачів із сфери санітарії, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Перспективні рішення від новачків можна побачити в залі 11.0.

Підвищена увага на ISH 2023 приділятиметься інтелектуальним мережевим енергетичним системам у будівлях, а також темам накопичення енергії та енергоменеджменту. У спеціальній зоні Energy Storage@ISH у залі 12.1 виробники представляють свої рішення для акумуляторних систем зберігання у будівлях у співпраці з секцією акумуляторів Німецької асоціації електро- та цифрової промисловості (ZVEI). Кілька компаній також продемонструють на Energy Management@ISH у залі 12 свої рішення з управління енергією вдома, які інтелектуально пов’язують, відстежують і керують різними внутрішніми потоками електроенергії для ефективного та сталого покриття потреб у будівлі.

На тлі значного прогресу в енергетичній революції в будівельному секторі – з точки зору законодавства та програм фінансування – 14 березня паралельно з ISH 2023 відбудеться Конференція німецьких консультантів з енергетики.

Hotspot Indoor-Air: гігієнічна подача повітря в будівлі знижує ризики для здоров'я та сприяє ефективності та добробуту персоналу. Тема подачі повітря також робить важливий внесок у скорочення викидів CO2 та енергозбереження. На Indoor-Air Forum у залі 8 на різноманітних панельних дискусіях і лекціях Асоціації кондиціонування повітря та вентиляції (FGK) в будівлях буде запропоновано розуміння останніх тем і тенденцій у секторі охолодження, кондиціонування повітря та вентиляції за участі таких грандів, як Європейська асоціація вентиляційної промисловості (EVIA), Федерація європейських асоціацій систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря (REHVA), Асоціація німецьких компаній холодильного обладнання та кондиціонування повітря (VDKF) і Секція технологій обробки повітря Федерації Німецькі виробники машин і установок (VDMA ALT). Також у залі 8 відвідувачі знайдуть спеціальну виставку про вентиляцію в школах, у вищих навчальних закладах, а також виставку побутової вентиляції тощо.

Hotspot Wood Energy: Форум Wood Energy у залі 11.0 зосереджується на величезній важливості деревини як ресурсу для захисту клімату та безпеки енергопостачання. Це місце зустрічі експертів було організовано асоціаціями BDH та ZVSHK у співпраці з іншими партнерами галузі. Експозиція виробників дров'яних систем опалення, індивідуальних камінів та систем для димовидалення, а також інші експоненти з суміжних галузей промисловості розташовані в безпосередній близькості.

Hotspot Building Technology: Форум будівельних технологій у залі 10.3 висвітлює новітні технології та розробки в галузі інтелектуальних будівельних послуг. Це місце зустрічі представників секторів нерухомості та житлового будівництва було організовано Асоціацією автоматизації будівель і засобів керування Федерацією німецьких виробників машин і обладнання (VDMA) і Федеральною німецькою промисловою асоціацією будівельних послуг і технічних установок (BTGA).

Hotspot Water: ця платформа, яка є частиною розділу ISH Water, слугує для передачі знань, що стосуються всіх аспектів водопостачання, розташована в залі 3.1. Чотири головні тенденції, які будуть мати вирішальне значення для цілісного планування ванної кімнати протягом наступних років, спеціальне шоу «Pop up my Bathroom» надає актуальну інформацію для передачі знань і натхнення. Крім того, дискусійний форум «Pop up my Bathroom Atelier» із семінарами та панельними дискусіями пропонує чудову можливість для обміну інформацією в цій царині.

Враховуючи наслідки демографічних змін, монтажники повинні задовольнити стрімке зростання протягом наступних років попиту на безбар’єрні ванні кімнати та ванні кімнати для догляду людей з особливими потребами. У залі 3.1 асоціація ZVSHK представляє повний спектр важливої інформації та послуг, які вона пропонує щодо безбар’єрних ванних кімнат та догляду за ними.

Hotspot Innovation: Design Plus Award, заснований ISH, фокусується на інноваційних продуктах. Відомий конкурс Design Plus шукає вироби та проєкти, орієнтовані на майбутнє, які відрізняються оптимальним поєднанням екологічності, естетики та функціональності. Нагороди ZVSHK «Комфорт у ванній кімнаті для поколінь» відзначають найпереконливіші рішення для ванних кімнат різних поколінь і будуть представлені на «Дизайн для всіх» в рамках ISH 2023.

Hotspot Young Competence: молодь не забута на ISH. Змагання Plumbing Champions@ISH 2023 не лише надає унікальний міжнародний досвід навчання та спілкування для перспективних талантів, але й сприяє новому захопливому співробітництву корпоративної соціальної відповідальності між індустрією сантехніки та неприбуткових організацій.

Крім того, асоціація страхування відповідальності роботодавців «Berufsgenossenschaft Bau» пропонує семінар з охорони праці для слухачів у сфері санітарії, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Незважаючи на те, що робота ремісника цікава й різноманітна, вона щоденно пов'язана з численними небезпеками. Недосвідчене використання інструментів і небезпечних речовин може призвести до травмування. Однак цього можна уникнути – якщо люди заздалегідь дізнаються про небезпеки та способи їх уникнення.

Вперше на ISH також буде ексклюзивний «Creator Space», розташований у залі 9.0. Це поєднання інформації та розваг вважається місцем зустрічі для спільноти соціальних медіа, що займається санітарією та системами опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.

На виставці ISH 2023 буде представлений величезна кількість нових виробів у широкому спектрі застосувань. Безкоштовні екскурсії до міжнародного місця зустрічі представників галузі пропонують можливість обмінятися ідеями та думками.

ISH Digital Extension – цифрове розширення ISH: паралельно з ISH 2023 у Франкфурті та на тиждень довше відкриється супутня цифрова платформа для місця зустрічі промисловості. З 13 по 24 березня 2023 року ISH Digital Extension пропонує учасникам віртуальну участь у ярмарку. Однією з переваг є можливість встановлення цільових контактів. Завдяки системі підбору партнерів за допомогою штучного інтелекту користувачі можуть знаходити потенційних клієнтів або постачальників і зв’язуватися з ними як на ярмарку, так і в цифровому середовищі. Крім того, окремі пункти програми заходів можна переглядати як відео на вимогу, коли це зручно для користувача.

Повну інформацію про різноманітні події в програмі ISH 2023 можна знайти на сайті www.ish.messefrankfurt.com/events.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 425


2 коментаря

  • Чи їде хто на виставку, можливо зібратись разом?

  • Руслан, вітаю.
    Так, фахівці планують їхати на виставку, краще домовлятися про збори саме на виставці, а не в Україні.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram