Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

«Сонячний» водень по-австрійськи

Австрійська компанія Fronius, що давно працює в сфері сонячної енергетики, запропонувала об'єднати сонячну електростанцію з заправкою для автомобілей на водню.

Компанія Fronius, відома на ринку сонячних технологій, тепер вкладає значні кошти в розвиток водневої енергетики та анонсувала створення першого центру SolHub. Він призначений для виробництва чистого водневого палива для автотранспорту з використанням енергії, що генерується фотоелектричною установкою. Прототип такої системи вже працює в науково-дослідному підрозділі Fronius.

Зображення фабрика з виробництва водню Наразі в Херцогенбургзі, Нижня Австрія, будується демонстраційний комплекс SolHub, який стане частиною SAN Biotech Park – нової водневої фабрики компанії SAN Group. Система електролізерів зможе продукувати в середньому близько 100 кг (1 тис м3 за н.у.) екологічного палива на добу. Їм будуть заправляти водневий автотранспорт, що належить фірмі. Концепція SolHub передбачає повну незалежність електролізної установки від мережі. Досягти цього допоможе фотоелектрична система потужністю 1,5 МВт, що передбачає об'єднання близько 5 тис. сонячних панелей, що займатимуть площу приблизно 9 тис. м2. Передбачається, що модулі розмістять на дахах будівель фабрики.

Добового обсягу виробництва водню (100 кг) досить для повної заправки 16 стандартних легкових водородомобілей, що еквівалентно повному баку водневої вантажівки або автобуса з запасом ходу 1500 км. Очікується, що перший комерційний SolHub введуть в експлуатацію навесні 2022 року.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 278 / 2021-07-07 15:28:30


Залишити коментар

Telegram