Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Сонячні електростанції для бізнесу та приватного домогосподарства

Будівництво та експлуатація сонячних електростанцій – один із напрямів розвитку альтернативної української енергетики, що стрімко набирає обертів. Проектування, постачання обладнання та будівництво сонячних електростанцій пропонує на вітчизняному ринку фірма ТОВ «Екотехнік Україна», що входить в групу компаній Еkotechnik (Чехія). Її сонячні електростанції надають широкі можливості для бізнесу та енергетичну незалежність для приватних домогосподарств

Сонячна енергетика є екологічно чистою та використовує найсучасніші технології.

Сонячна електрична станціяКомпанія «Екотехнік Україна» пропонує різноманітні рішення з використанням енергії Сонця, зокрема, для підприємництва. Мережеві сонячні станції дають можливість не лише економити коштовну електроенергію і досягти незалежності від компаній-постачальників, але і отримувати гарантований дохід, продаючи електроенергію за «зеленим» тарифом. Подібний бізнес досить просто реалізувати, використовуючи дахи складських приміщень, виробничих цехів, офісних приміщень. З одного квадратного метру даху можна отримати понад 1000 кВт екологічно чистої електроенергії в рік. Враховуючи «зелений» тариф, що на 2017–2018 роки встановлений у розмірі 0,163 євро за кВт-год., з квадратного метра даху можна отримати понад 163 євро прибутку в рік. Беручи до уваги площі дахів, які не використовуються, є перспектива не тільки зменшити витрати на енергоносії на підприємстві, але й отримувати суттєві прибутки.

Компанією пропонуються готові мережеві електростанції різноманітної потужності. Так базовою частиною сонячної станції потужністю 100 кВт-год є сонячні модулі у кількості 384 штук – по 260 Вт кожен. У комплекті – три сонячних інвертори Huawei SUN2000-33KTL, спеціальний кабель, а також з'єднання, кріплення і монтажні конструкції. Для встановлення такої станції необхідна площа 700 м2. Фактично станції поставляються вже готовими, необхідно лише зібрати їх на об'єкті та підключити до електричної мережі.Монтуж сонячної станції Розрахунки показують, що така установка може виробляти понад 113 тис. кВт-год електроенергії на рік та приносити власнику станції прибуток 18 419 євро в рік без ПДВ, а до 2030 року (до кінця дії «зеленого» тарифу) – 239 447 євро. Компанія «Екотехнік Україна» пропонує не тільки монтаж такої станції, а й оформлення «зеленого» тарифу.

Використання сонячних станцій не обмежується 2030 роком, адже термін їх експлуатації – 25–30 років. Отже й надалі модулі забезпечуватимуть підприємство безкоштовною електроенергією. Додаткові переваги сонячних станцій – висока надійність обладнання, можливість збільшувати потужність та відсутність необхідності в постійному обслуговуванні.

Щорічне зростання тарифів на електроенергію для приватних домогосподарств вимагає шукати шляхи зменшення цих затрат. Для приватних будинків компанія «Екотехнік Україна» пропонує готові рішення сонячних станцій потужністю до 30 кВт з оформленням «зеленого» тарифу. Встановлення такої станції не тільки забезпечить приватний будинок власною електроенергією, але і дасть можливість отримувати прибуток від продажу надлишків електроенергії за «зеленим» тариф, який у 2017 році складає 0,18 євро/кВт-год.

Продуктивність фотоелектричної станції потужністю 30 кВт-год в рік

34 380

Власне енергоспоживання домогосподарством в рік, кВт-год., до 500кВт-год в місяць

6 000

Надлишок електроенергії, переданий в мережу, проданий за «зеленим»тарифом, кВт-год. в рік

28 380

Показник «зеленого» тарифу до кінця 2018 року, 0.18 євро; за кВт-год

0,18

Сумарний дохід за рік,євро

5108,4

До 2030 року станція принесе прибуток, євро

66 409,2

Станція потужністю 30 кВт виробляє до 34 000 кВт-год електроенергії в рік. При власному використанні до 6000 кВт-год в рік така станція принесе прибуток 5040 євро в рік. Будівництво власної сонячної станції на даху будинку – це крок до енергетичної незалежності.

Від заснування у 2011 році і по сьогоднішній день за участю ТОВ «Екотехнік Україна» у нашій країні спроектовані і розроблені сонячні електростанції загальною потужністю 135 МВт. Зокрема, у 2013 році побудована станція на 2 МВт в с. Ясенівка Хмельницької області. Вона працює за «зеленим» тарифом. У планах на 2017 рік зведення сонячних установок в Україні загальною потужністю 33,6 МВт.

Компанія має досвід будівництва сонячних електростанцій під ключ та організацію фінансування проектів через вітчизняні та зарубіжні банки-партнери. Постійно розвиватися допомагає співпраця з провідними світовими виробниками обладнання для сонячних станцій.

Додатково ТОВ «Екотехнік Україна» забезпечує цілодобову технічну підтримку, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Інноваційна система моніторингу дозволяє віддалено контролювати продуктивність своєї електростанції за допомогою комп'ютера або планшета.

ТОВ «Екотехнік Україна»

м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2-Б, офіс 281
Тел.: +38 (094) 823-73-34, +38 (067) 223-43-79
http://ekotechnik.in.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 7 536


Залишити коментар

Telegram