Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Шестиходовой клапан Belimo

B_e_200 Компания Belimo Automation AG (Швейцария) представила на рынке 6-ходовой электронный запорно-регулирующий клапан EPIV. Он предназначен для систем отопления и охлаждения с переменным расходом теплоносителя, в частности, поверхностных и с использованием фэнкойлов. Клапан оснащен ультразвуковыми расходомерами и приводом с электронным управлением. Это минимизирует чувствительность к перепадам давления, позволять настраивать расход для каждого контура по отдельности и оперативно осуществлять регулирование в автоматическом режиме. Устройство оснащено шаровым краном с повышенной герметичностью – класса А по стандарту EN 12266-1. Габариты клапана (Ш×Г×В) – 210×310×240 мм. Вес – 3,5 кг.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 774 / 2016-10-10 16:32:31


Залишити коментар

Telegram