Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Семінар по теплонасосам Tweetop EcoHeatPro та EcoHeatComplex

Компанія «СП УДТ» та «мережа сантехмаркетів «Інсталятор», за участю представників виробника, провели в Києві семінар-навчання із розбором особливостей використання та монтажу теплових насосів Tweetop для ГВП EcoHeatPro та для опалення EcoHeatComplex

Зображення відвідувачі семінара по тепловим насосам Tweetop EcoHeatPro та EcoHeatComplex

У семінарі взяли участь інсталятори-професіонали. Особливо присутні зацікавилися деякими інженерно-технологічними рішеннями, а також сприятливою ціновою пропозицією знаної та перевіреної часом у Європі продукції польської компанії Tweetop. Учасники також відмітили зручність експлуатації, ергономічний дизайн і простоту монтажу.

Зображення тепловий насос Tweetop Серед цікавих технічних рішень EcoHeatPro – використання відпрацьованої енергії повітря, що видаляється назовні при вентиляції. ТН відбирає в нього тепло та передає в систему ГВП. За рахунок додаткового теплообмінника можна також підключити будь-який котел або систему геліоколекторів. Для нагрівання та зберігання води використовується резервуар об'ємом від 200 до 300 л, в залежності від моделі.

Зображення спікер семінара по тепловим насосам

Як розповіли представники компанії-виробника, EcoHeatPro розрахований на роботу при температурі зовнішнього повітря від -7 до +45 °С. Потужність – 1,8 кВт. Значення COP складає 3,91. А тепловий для опалення гріє будинок, коли на вулиці й -25°С.

Резюмуючи, можна зробити висновки, що в сегменті ринку опалювальної техніки з’явився новий, перспективний європейський продукт, що має всі шанси, даруючи тепло та заощаджуючи кошти користувача, зайняти своє місце у будинках українців.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 674


Залишити коментар

Telegram