Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Семінар по теплонасосам Tweetop EcoHeatPro та EcoHeatComplex

Компанія «СП УДТ» та «мережа сантехмаркетів «Інсталятор», за участю представників виробника, провели в Києві семінар-навчання із розбором особливостей використання та монтажу теплових насосів Tweetop для ГВП EcoHeatPro та для опалення EcoHeatComplex

Зображення відвідувачі семінара по тепловим насосам Tweetop EcoHeatPro та EcoHeatComplex

У семінарі взяли участь інсталятори-професіонали. Особливо присутні зацікавилися деякими інженерно-технологічними рішеннями, а також сприятливою ціновою пропозицією знаної та перевіреної часом у Європі продукції польської компанії Tweetop. Учасники також відмітили зручність експлуатації, ергономічний дизайн і простоту монтажу.

Зображення тепловий насос Tweetop Серед цікавих технічних рішень EcoHeatPro – використання відпрацьованої енергії повітря, що видаляється назовні при вентиляції. ТН відбирає в нього тепло та передає в систему ГВП. За рахунок додаткового теплообмінника можна також підключити будь-який котел або систему геліоколекторів. Для нагрівання та зберігання води використовується резервуар об'ємом від 200 до 300 л, в залежності від моделі.

Зображення спікер семінара по тепловим насосам

Як розповіли представники компанії-виробника, EcoHeatPro розрахований на роботу при температурі зовнішнього повітря від -7 до +45 °С. Потужність – 1,8 кВт. Значення COP складає 3,91. А тепловий для опалення гріє будинок, коли на вулиці й -25°С.

Резюмуючи, можна зробити висновки, що в сегменті ринку опалювальної техніки з’явився новий, перспективний європейський продукт, що має всі шанси, даруючи тепло та заощаджуючи кошти користувача, зайняти своє місце у будинках українців.

Читайте статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь на YouTube-канал.

Переглянуто: 2 598

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram