Семінар по теплонасосам Tweetop EcoHeatPro та EcoHeatComplex

Компанія «СП УДТ» та «мережа сантехмаркетів «Інсталятор», за участю представників виробника, провели в Києві семінар-навчання із розбором особливостей використання та монтажу теплових насосів Tweetop для ГВП EcoHeatPro та для опалення EcoHeatComplex

Зображення відвідувачі семінара по тепловим насосам Tweetop EcoHeatPro та EcoHeatComplex

У семінарі взяли участь інсталятори-професіонали. Особливо присутні зацікавилися деякими інженерно-технологічними рішеннями, а також сприятливою ціновою пропозицією знаної та перевіреної часом у Європі продукції польської компанії Tweetop. Учасники також відмітили зручність експлуатації, ергономічний дизайн і простоту монтажу.

Зображення тепловий насос Tweetop Серед цікавих технічних рішень EcoHeatPro – використання відпрацьованої енергії повітря, що видаляється назовні при вентиляції. ТН відбирає в нього тепло та передає в систему ГВП. За рахунок додаткового теплообмінника можна також підключити будь-який котел або систему геліоколекторів. Для нагрівання та зберігання води використовується резервуар об'ємом від 200 до 300 л, в залежності від моделі.

Зображення спікер семінара по тепловим насосам

Як розповіли представники компанії-виробника, EcoHeatPro розрахований на роботу при температурі зовнішнього повітря від -7 до +45 °С. Потужність – 1,8 кВт. Значення COP складає 3,91. А тепловий для опалення гріє будинок, коли на вулиці й -25°С.

Резюмуючи, можна зробити висновки, що в сегменті ринку опалювальної техніки з’явився новий, перспективний європейський продукт, що має всі шанси, даруючи тепло та заощаджуючи кошти користувача, зайняти своє місце у будинках українців.

Читайте статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь на YouTube-канал.

Просмотрено: 2 270


Оставьте комментарий

Telegram